Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zavinil smrt dcery Whitney Houston: Nick Gordon zemřel po předávkování drogami

Zdroj: Facebook
+ Dalších 14 fotografií
narkoman
Mnozí tvrdí, že jde o zadostiučinění. Někdejší snoubenec Bobbi Kristiny Brown (†22) Nick Gordon ve svých 30 letech zemřel. Muž, který měl podle soudu na svědomí smrt dcery legendární zpěvačky Whitney Houston (†48), se během novoročních oslav předávkoval drogami, v důsledku čehož utrpěl několik masivních srdečních příhod. V nemocnici, kam byl převezen, už mu ale lékaři nemohli pomoct.

Celý svět držel palce mladičké Bobbi Kristině Brown poté, co veřejnost v roce 2015 oběhla zpráva, že talentovaná kráska byla nalezena v bezvědomí ve vaně. Půl roku strávila v kómatu, nakonec však svůj boj o život prohrála. A to jen 3 roky poté, co zemřela její maminka Whitney Houston.

Ze smrti Bobbi Kristiny byl nakonec obviněn její snoubenec Nick Gordon, notorický uživatel návykových látek, který se však vyhnul jakémukoliv trestu. Bič si na sebe pomocí drog upletl sám a podle informací serveru Dailymail.co.uk se předávkoval.

Nadměrný obsah drog v Nickově krvi u něj způsobil hned několik masivních srdečních příhod. Narkotika údajně ten večer užíval se svými přáteli, kteří ho po předávkování odvezli do nemocnice, kde ho nechali a ujeli.

Lékaři dělali vše pro to, aby Gordona zachránili. Nakonec mu však nebylo pomoci a hned v první den nového roku 2020 ráno zemřel. Informaci na Facebooku zveřejnil jeho bratr Junior Walker, kterému zbyly oči pro pláč.

Vražedné drogy

V roce 2012 zpěvačka Whitney Houston zemřela poté, co se utopila ve vaně. Podíl na její smrti měl i kokain, který dlouhodobě užívala. Jen o 3 roky později byla ve vaně nalezena i její dcera Bobbi Kristina, v jejíž krvi byla zjištěna kombinace prášků na předpis, marihuany a alkoholu. Po půl roce v kómatu svůj boj o život prohrála. Stejně jako jeho potenciální tchyni a snoubenku i Nicka Gordona stálo život užívání drog. Do těch prý dceru slavné zpěvačky on sám kdysi zatáhl.

Související články

Další články