Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Závažné obvinění ve Výměně manželek: Dušan prý špehoval špindíru Marii při sprchování!

Zdroj:
+ Další 2 fotografie
výměna manželek
Poměrně závažné obvinění vznesla jedna z vyměněných manželek hned po natáčení dílu, který aktuálně běžel v televizi. Náhradní manžel Dušan měl prý Marii sledovat klíčovou dírkou, zatímco se v nové domácnosti sprchovala. Ten obvinění od začátku odmítal.

„To, co jsem tam zažila, byla hrůza,“ řekla psychicky vyčerpaná Marie v Osmi očích. „Manžel to tady měl poklidné, ale já tam katastrofa. Od rána do večera jsem se nezastavila. Pořád jsem uklízela, pořád něco dělala,“ dodala. Pak přidala i obvinění ze špehování klíčovou dírkou. Teď se však ozval Mariin manžel Marian, který do celého případu údajného špehování ve Výměně vnesl nové světlo.

„Ona si to Marie úplně vymyslela v tom psychickém afektu, vůbec nevěděla, co má mluvit, je z toho úplně zhroucená. Bere antidepresiva, z nich můžou být i halucinace, ty prášky dělají hodně,“ řekl k obvinění manžel údajné poškozené. Tomu, že Marie asi nemluvila zrovna pravdu nasvědčuje i to, že dveře, přes které ji měl Dušan pozorovat, žádnou klíčovou dírku nemají.

Marie nezpůsobila rozruch jen svým obviněním, ale i tím, že dost tápala i v té nejzákladnější věci: řeči. S češtinou si tahle paní příliš nerozumí. Opakovaně zaměnit slovo „exkrement“ s „experimentem“ může skutečně jen někdo, kdo měl vážný úraz hlavy, anebo mu příroda nenadělila. A s tím jde ruku v ruce i to, že není schopna naučit své děti vyčistit si ráno i večer zuby a pravidelně si umývat ruce. Hlavou nad ní kroutila i Petřina třináctiletá dcera Laura, které zcela nepochopitelně zakázala používat mobil.

Související články

Další články