Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Závažné obvinění v kauze Terezy H.! Její přítel tvrdí, že do pašování heroinu je zapojena i Simona!

Zdroj: instagram
+ Dalších 72 fotografií
Případ dívky Terezy H., které hrozí vysoký trest vězení v Pákistánu kvůli převážení devíti kilogramů heroinu, má možná mnohem rozlehlejší pozadí, než si kdokoliv z nás mohl dosud myslet! Pokud jsou pravdivé zprávy od našeho informátora, do pašování drog se mělo zapojit i mnoho dalších Češek!

A nejde o zprávy od žádného noname nýmanda, tenhle týpek má s kauzou hodně co společného. David Rajt, který eXtra.cz poskytl spoustu exkluzivních informací, je totiž kamarád jak Terezy H., tak Simony H. Ta má být navíc jeho bývalka.

A pokud jeho informacím budeme věřit, případ má o dost rozsáhlejší podhoubí, než se dosud tušilo.

„Do toho převážení drog je namočená spousta holek. Znám ještě jednu, o které nikdo neví, ani policisté. A herák převážela dvakrát, dostala za to peníze. To jí zařizovala Tereza,“ dušuje se Rajt, jako by snad byl do operace přímo zapojený.

„Dokonce jsem četl, že od roku 2016 se turistika do Pákistánu navýšila o sedmdesát procent. A Emirates tvrdí, že všechno to byly Češky. Letěly tam jenom náhodou všechny na návštěvu?“ ptá se kluk, který se živí podobně jako obě dvě nechvalně proslavené kamarádky.

A pak se vytasí rovnou s přesně mířeným obviněním vůči své expřítelkyni.

„Simona drogy jednou i převážela, což doteď nikdo neví!“ tvrdí.

Na tom, s jakým nadšením ze sebe chrlí jednu zajímavou informaci za druhou, je poznat, jak je rád, že takzvaně drží prst na tepu doby, nebo spíš na heroinové žíle, chcete-li.

Může se stát, že informace, které podává, se k pravdě blíží zcela, nebo je třeba je vydělit dvěma až pěti sty.

Ve styku s Terezou H. a Simonou H. ale byl, s jednou z nich (tou druhou) prý i v pohlavním. Má tak co v kauze české pašeračky a její kamarádky rozhodně co říct. A je na každém z nás, jak jeho tvrzení pobereme…

Související články

Další články