Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

ZÁVAŽNÉ OBVINĚNÍ RYBÁŘE Z ÚSTÍ: Viděla jsem, jak k tobě Míša (12) nastoupila do auta, tvrdí Liliana

+ Další 4 fotografie
Na Facebooku paní Liliana uvedla, že viděla Míšu Muzikářovou, jak sedá do vozu k muži, který žije v Ústí nad Labem a mezi jeho koníčky patří rybaření. Je to jen zlá pomluva? Nebo je paní Liliana klíčovým svědkem v záhadném zmizení dvanáctileté Michaely Patricie Muzikářové?

„Viděla jsem, jak k tobě do auta sedá Míša,“ takové závažné obvinění se objevilo na Facebooku. Pod fotografií jednoho z ústeckých rybářů tuto větu napsala paní Liliana. Je to jen zlá pomluva? Nebo je paní Liliana klíčovým svědkem?

To je velmi závažné a konkrétní obvinění. Paní Liliana později z Facebooku zmizela. Ústecký rybář ale na Facebooku dále působí a sdílí články, které jsou o Míše Muzikářové. Zdá se, že se intenzivně snaží, aby se dívku povedlo najít.

Paní Liliana dále na Facebooku uvedla, že tento muž se měl vydávat za osobu kolem 13 let a s Míšou si psal. Paní Lilianu se nám zatím nezdařilo zkontaktovat.

Je možné, že tento rybář ví něco víc? Jistě je v hledáčku policie. Pokud by se prokázalo, že je posledním člověkem, se kterým si Míša na Facebooku psala, bylo by to velmi zajímavé zjištění…

Související články

Další články