Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zatraceně krásné moderátorské duo Kerndlová a Čírová: Kdo je tajemná slovenská hvězdička?

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 15 fotografií
The Voice
The Voice Česko Slovensko odstartoval na obrazovkách televize Nova. Kromě porotců a soutěžících se seznámíme s půvabným moderátorským duem. Zatímco Terezu Kerndlovou (32) všichni moc dobře znají, o Márii Čírové (30) toho Češi moc nevědí. Kdo je tajemná Slovenka?

Diváci uvidí pěveckou show, ve které nejsou žádné věkové hranice, předsudky a ani vzhled nehraje roli. Důležité jsou dvě věci, tou první je zaujmout svým hlasem kouče a donutit je k tomu, aby otočili svá křesla. Druhou podstatnou věcí je stát se miláčkem diváků.

Porota The Voice Česko Slovensko ve složení Pepa Vojtek (53), raper Kali, Vojta Dyk (33) a Jana Kirschner to nebude mít vůbec jednoduché. Potenciálních adeptů na postup je spousta, ale míst je málo. Kromě poroty se seznámíme s mdoerátorským duem Tereza Kerndlová (32) a Mária Čírová.

Mária je slovenská zpěvačka, která v Česku není příliš známá. Na Slovensku je ale hvězdou první kategorie. Zúčastnila se slovenské verze Tvoje tvář má známý hlas a dokonce ji vyhrála, sama by se prý do podobné show nikdy nepřihlásila.

„Nedovedu si představit přihlásit se do takové soutěže jako je The Voice. Dělala jsem na Slovensku Tvoje tvář má známý hlas a dokonce jsem ji vyhrála. Ale to je něco jiného. Tam jsme byli jako parta lidí, kteří už mají něco za sebou. To se nedá srovnávat." přiznala v rozhovoru pro TV Nova.

Související články

Další články