Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

ZATOPENÁ CHODBA A BETON! Tělo Michaely (12) je v opuštěné raketové základně a my ho najdeme, věří policisté

Zdroj: archiv
+ Dalších 38 fotografií
Policisté už déle než měsíc pátrají po zmizelé Míše Muzikářové (12). A stopy je zavedly do lesů na Plzeňsku, kde se podezřelý Otakar S. pokusil poprvé spáchat sebevraždu. Nyní se kriminalisté zaměřili na prostor bývalé raketové základny. Najdou tam konečně Míšino tělo? Mimo kamery přiznávají, že si myslí, že jsou už jen kousek od cíle.

Policisté jsou už několik dní v naprosté pohotovosti. Spolu s psovody pročesávali les na severním Plzeňsku. Tentokrát se však zaměřili na důkladné prohledávání bývalého vojenského areálu u Kralovic na Plzeňsku. Z tamních objektů raketové základy jsou v současné době jen ruiny a prázdná sklepení. A právě na tomto místě se chtěl 5 dní po Míšině zmizení poprvé zabít Otakar S.

Policie pořád pracuje s verzí, že právě Otakar S., bývalý přítel Míšiny matky, má s dívčiným zmizením něco společného. Navíc je toto místo rájem hráčů paintballu a podle Blesku se o paintball zajímal i Otakar S., takže místo dobře znal. Policisté se psy pátrali v areálu už podruhé a ještě nestihli prohledat všechna zákoutí. Ruiny mají totiž několik pater a některá z nich jsou zatopená, protože začalo tát a výrazně se oteplilo. A to zvyšuje naděje na nalezení Míši.

"Vrazi se někdy zbavují mrtvol tím, že je hodí do vody. Nemusí kopat hrob. Stačilo by tělo něčím zatěžkat a hodit do některé ze šachet,“ řekl Blesku kriminalista, se kterým souhlasí i myslivci. "Podzemí jsou zaplavená a těžko by se tam cokoliv hledalo. Kdyby bylo tělo venku zahrabané pod listím, myslím si, že by se už našlo," řekl.

Celý areál je velký zhruba dvacet hektarů a stojí na něm deset polorozpadlých budov. Pátrání nebude rozhodně jednoduché, protože součástí areálu je spousta podzemních bunkrů, které jsou navíc navzájem spojeny labyrintem chodeb.

Související články

Další články