Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Představitel Zátopka Václav Neužil: Jeho ženu Lenku Stárkovou si pletou se slavnější sestrou

Václav Neužil s manželkou Lenkou Neužil Stárkovou.
Zdroj: Markéta Kuča / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
zajímavosti

V Karlových Varech proběhla světová premiéra filmu Zátopek s excelujícím Václavem Neužilem v hlavní roli. Po boku mu stála manželka Lenka Neužil Stárková, sestra populární herečky Eriky Stárkové, která se proslavila jako bráchha Pavel v seriálu Most!. Podoba sester je neuvěřitelná...

V kongresovém sále hotelu Thermal proběhlo slavnostní zahájení 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. V odloženém termínu tak celý festival proběhne v datu 20.-28. 8. 2021 a tisíce filmových fanoušků již teď okupují lázeňskou metropoli.

Prestižní filmový festival, zařazený do elitní kategorie „A“, odstartoval dlouho očekávaný snímek Zátopek o slavném českém sportovci. Film Davida Ondříčka Zátopek dle prvních reakcí sklízí ovace na všech stranách. A Varech samozřejmě nechybí ani hlavní představitel Emila Zátopka, herec Václav Neužil.

Neužil jako Zátopek

Václav Neužil trefou do černého. Jeho výkon ve snímku kritici vynášejí do nebes. Lidé kolem filmu o něm hovoří jako o neuvěřitelně pracovitém a pokorném herci, který byl ochotný pro roli udělat naprosté maximum. Sám Neužil v rozhovorech uvádí, že s přiděleným trenérem chodil téměř rok na poctivé atletické a běžecké tréninky tak, aby v roli špičkového světového sportovce působil co nejvěrohodněji.

V kongresovém sále nechyběl ani režisér a spoluscenárista filmu David Ondříček se svou partnerkou Marthou Issovou, která ve filmu září v roli Dany Zátopkové.

Sestry Erika a Lenka Stárkovy

Václav Neužil dorazil na červený koberec s manželkou Lenkou Neužil Stárkovou. Pokud je vám jméno ženy Václava Neužila povědomé, určitě se nepletete: jedná se totiž o méně známou starší sestru hvězdy seriálu Most! Eriky Stárkové (37).

Sestry Stárkovy mají pořádný důvod oslavovat: v první řadě světová premiéra ve Varech, ale také čerstvě oznámené těhotenství Eriky, která září štěstím po boku partnera Césara, exotického umělce z Peru. Sestry Stárkovy se v minulosti nechaly slyšet, že svou podobu nevnímají jako nějak velkou či dramatickou, avšak opak je pravdou - jsou prakticky k nerozeznání. Ostatně posuďte sami.


Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy