Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Zatočte s koronavirem: Silná imunita, základ zdravého života

Zatočte s koronavirem: Silná imunita, základ zdravého života
Zdroj: Pixabay
Imunita

Všude kolem sebe slyšíte, že musíte víc než kdy jindy dbát na své zdraví, ale možností moc není. Jak tedy posilovat imunitu v dnešní koronavirové době, aby si na vás virová onemocnění netroufla?

Viry řádí všude kolem nás a změny počasí naší imunitě také nepřidávají. Do toho si připočítejte všudypřítomný koronavirus a vyjde vám jediné řešení. Posilovat imunitu! Trendem dnešní doby je bezesporu otužování, ale to bez zdravého stravování a dostatku vitamínů nestačí. Inspirujte se tedy našimi radami, jak se cítit fit a v pohodě.

Supervitamin v kapkách pro celou rodinu

Od miminek až po prarodiče, všichni potřebujeme vitamin D bez výjimky. Má totiž komplexní vliv na náš organismus a zdraví. Jeho pozitivní účinky prokázala celá řada vědeckých studií. Déčko posiluje imunitní systém, zpevňuje kosti, snižuje riziko vzniku kardiovaskulárních i nádorových onemocnění. Pomáhá také předcházet Alzheimerově nemoci, roztroušené skleróze nebo diabetu. Dostatek déčka je velmi důležitý i pro těhotné ženy a správný vývoj plodu. Přesto většině z nás chybí. Podle statistik ho má během zimních měsíců dostatek jen jedno procento dospělých Čechů. To ale naštěstí můžeme snadno změnit s novinkou od značky Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky. Jde o čistý vitamin D v olivovém oleji, který je určený pro celou rodinu. Tedy můžete jej podávat kojencům, sami jej užívat a vhod přijde jistě i babičce s dědou. Díky tomu, že je přípravek ve formě kapek, tak má jednoduché a pohodlné dávkování. Nemusíte tedy polykat kapsle.

Náramky pro posílení imunity

Speciálně vyrobený náramek z ametystu a hematitu v sobě ukrývá obrovskou sílu, která pomáhá udržovat vaše tělo ve formě. Pokud se tedy cítíte přepracovaní a unavení, je nejvyšší čas si takový šperk z minerálů pořídit. Dodává klid, lásku, porozumění a podporuje imunitu, což je v dnešní nelehké době více než potřebné. To, že na ruce skvěle vypadá, není asi ani třeba zmiňovat!

Česnekem ku zdraví

Allivictus je kvalitní český doplněk stravy, který je vyroben pouze z kvalitního českého a slovenského česneku, dnes již z vlastní kvalitní a viruprosté sadby. Vyrábí se ručně a bez použití kovových nástrojů. Na rozdíl od syrového česneku pravidelným uživatelům dává díky efektivní formě vstřebání mnoho zdravotních benefitů, jako jsou podpora imunity, snižování vysoké hladiny krevních lipidů a tím i rizik onemocnění kardiovaskulárními chorobami nebo udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi.

Vitamíny z čerstvého ovoce

Asi pro vás není novinkou, že vitamín C je v dnešní době základem zdravého těla. Samozřejmě je ideální ho co nejvíce přijímat za pomoci čerstvého ovoce. Bohatý výběr kvalitního, čerstvého a chutného ovoce najdete v Albertově tržnici. Pomeranče, citróny, grepy či exotické ovoce plné vitamínů, vše najdete na jednom místě a za super ceny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy