Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Zatloukat, zatloukat?! Bára a Datel promluvili o svém údajném románku v Like House

Like House: Barbora Stříteská a Marek Valášek promluvili o svém údajném románku
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
like house

Dnes odvysílala Prima další díl reality show LIKE HOUSE, ve které parta influencerů stráví tři měsíce v jedné vile. Diváci mohli vidět v televizi sotva prvních pár dílů a skandál mezi soutěžícími na sebe nenechal dlouho čekat. Zadaný influencer Datel měl údajně strávit žhavou noc s půvabnou Bárou. Nyní se k celé situaci oba dva vyjádřili. 

Reality show Like House se pomalu, ale jistě začíná pěkně rozjíždět. Podle zdroje, který nechce být jmenován se měl po prohýřené noci Datel strávit noc s Bárou a intimně se sblížit. 

"Informaci mám přímo z Like House. Datel se měl první noc pořádně opít a vyspat se s Bárou," sdělil eXtra.cz. 

Jakmile se tato informace dostala až k přítelkyni Datla Nikole, tak mladičká kráska se zhroutila a opilá pod obraz vysílala na sociálních sítích. 

Zanedlouho se ozval redakci další člověk z blízkosti natáčení, který řekl, že Datel a Bára vedle sebe usínají každý den, což nemusí nic znamenat, ale samozřejmě může. 

Je to nesmysl, tvrdí Bára a Datel 

V další epizodě se rozpovídali Datel a Barča o svém vztahu a uvedli na pravou míru, jak se věci mají. 

"Nemyslím si, že ke mně Datel chová nějaké větší sympatie. Prostě jsme si jen sedli. Vím, že má přítelkyni, a respektuju to. Nechci jim do jejich vztahu nějak zasahovat, to nedělám. Kdybych ale byla jeho holka a on byl někde tři měsíce, tak bych určitě žárlila," prozradila Barča.

 Podobně to vidí i Datel: "Určitě jsme jen kamarádi. Bavil jsem se o tom se svou přítelkyní Niki, že se takový věci stát můžou. A když je to jen v rámci přátelství, tak si myslím, že to pochopí."


Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy