Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Zatímco Jaromír Jágr dře v Kanadě, Veronika Kopřivová špulí zadek na Floridě: Mají opravdu krizi?

Jak to mezi nimi je?
+ Dalších 11 fotografií
Veronice Kopřivové se evidentně nechce za svým milým do Kanady. A komu by se také chtělo! Byla zvyklá na prosluněnou a teplou Floridu a teď by se měla stěhovat do zasněžené Kanady. Takže zatímco její láska už tvrdě maká, Veronika si vyhřívá své tělíčko na Floridě. Že by opravdu měla tahle dvojice krizi?

Veronika Kopřivová má hned dva důvody, proč se jí do Kanady nechce. Když strávíte dva roky na tak krásném místě, jako je Florida, tak se vám bude jen těžko zvykat na Kanadu, kde je velká zima.

Prozatím to ani nevypadá, že by se tam chystala, i když ještě před pár dny mluvila jinak: „Už brzy za Jardou odletím a nemohu se dočkat. Denně si voláme, ale to není ono, jako když jsme spolu. Jarda chce z Čech přivézt jediné, a to mě,“ řekla serveru Blesk.cz.

Jenomže místo toho, aby se vydala do Kanady, tak popíjí vínko a špulí svůj zadek na Floridě. S kým tam asi Veronika je? Ze sociálních sítí je poznat, že jí vůbec nevadí, že není po boku svého přítele a s radostí si užívá chvíle samoty.

Dalším důvodem také může být její „kolegyně“ Diana Kobzanová. Tyhle dvě holky se nemusí od počátku. Diana si už nějakou dobu z Veroniky utahuje a ta jí to vrací. Takže je možné, že to ještě nějakou chvíli potrvá, než Veronika za Jardou (45) přicestuje. Nebo že by si slavný pár chtěl od sebe na nějaký čas oddechnout?

Mohlo by vás zajímat

Další články