Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zatímco Brad Pitt doma brečí nad rodinnými fotkami, Angelina se směje s dětmi na horách!

Angelina je vysmátá, Brad se doma utápí v depresích.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Angelina Jolie konečně vyšla ze svého ostře hlídaného sídla v Miami, kam se s dětmi během rozvodu ukryla. Zamířila na dovolenou do Colorada a děti vzala na lyžovačku. Po ulicích se procházela s úsměvem na rtech, ale v LA zůstal její muž, který doma trpí.

Angelina Jolie a všechny její děti si dovolenou evidentně užívají. Dlouho byla celá rodina ve stresu a Angelina se navíc před Bradem a novináři schovala v luxusním sídle, odkud skoro nevycházela. Teď se konečně všichni dostali na vzduch a vypadají spokojeně.

Jenomže taťka Brad se doma zatím utápí v depresích. „Posílá jí dárky, ale ona mu je vrací zpět. Volá jí, ale ona ho ignoruje,“ říká zdroj z hercova okolí. Na Vánoce mohl navíc s dětmi strávit pouze 4 hodiny, což ho zlomilo. „Dokonce se tam před všemi rozbrečel. Je prý ochotný udělat úplně všechno pro to, aby ho Angelina vzala zpátky. Dokonce se i takhle ponížit,“ řekl dále zdroj americkým médiím.

„Cítí se zrazen ženou, kterou stále miluje. Doma si pořád prohlíží rodinná alba a přemýšlí, co udělal špatně,“ popisuje Bradův známý hercovo utrpení.

Angelině se ale evidentně ulevilo a už nevypadá tak špatně jako na prvních fotkách od ohlášení rozchodu. Usmívá se a vypadá jako energická žena, kterou předtím bývala. Takhle si užívali o silvestrovském víkendu a nejstaršího Maddoxe poslala zpěvačka rovnou do kurzů ježdění na snowboardu. Přeci jenom ve slunečném LA nemá možnost podobné věci trénovat.

Související články

Další články