Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zatímco Agáta Prachařová tlačila na porodním sále, tak Žilková vůbec nevěděla, že její dcera rodí

Agáta se stala podruhé maminkou!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Velmi očekávány porod českého šoubyznysu proběhl. Modelka Agáta Prachařová se stala podruhé maminkou a porodila holčičku. Kryšpín se tak může těšit na sestřičku, která za ním zanedlouho dorazí. Zatímco Agáta rodila v nemocnici, tak její maminka Veronika Žilková o tom neměla ani páru.

Agáta Prachařová to má konečně za sebou. Všichni netrpělivě čekali, kdy nastane ten den D. A ten nadeše včera a manželka herce Jakuba Prachaře (34) přivedla na svět podle serveru Expres.cz holčičku.

Agáta kupodivu na sociální sítě zatím nedala žádnou fotku svého dítka, jak bývá u celebrit zvykem. Doma na maličkou sestru bude čekat velký brácha Kryšpín. Modelka se tak stala již podruhé mámou.

Zatímco Agáta rodila na porodním sále, tak její maminka, herečka Veronika Žilková o tom neměla ani páru. „Ano, porodila, zatímco jsem byla v kině,“ prozradila babička Žilková serveru Blesk.cz s tím, že vůbec netušila, že její dcera rodí.

Související články

Další články