Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Zatím vyhrává černej a Britney ze Znojma, trolil moderátor: Bendigové se tlemili vlastní tuposti

Marsell a Jan Bendigovi bavili diváky.
Zdroj: Se souhlasem České televize
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Zábava

V celebritním speciálu vědomostního pořadu AZ-kvíz jsme mohli vidět dvě různá semifinále. Zatímco Leoš Mareš a Ben Cristovao ukázali, že mají poměrně slušné vědomosti, bratři Marsell a Jan Bendigovi doslova pohořeli. Diváci se ale na sociálních sítích hojně shodují na tom, že se jednalo o dosud nejvtipnější díl. Přinášíme vám proto jejich nejvtipnější hlášky. 

Znojemská Britney Spears

"Britney Spears," odpověděl Marsell Bendig bez mrknutí oka na dotaz, jak se jmenuje známá kontroverzní znojemská umělkyně, která dodnes pobuřuje veřejnost svými performace, při nichž je často nahá. Správná odpověď přitom byla Kateřina Olivová, tudíž ani iniciály se neshodovaly. "Ale i Britney Spears to dělá, to je pravda," zastal se svého mladšího bratra Honza Bendig, ale i on nedokázal zadržet smích. "Zejména ve Znojmě na náměstí, vždycky, když mají vinobraní, tak ona přijede" dodal s humorem sobě vlastním moderátor AZ-kvízu Aleš Zbořil.

Nevím byla správná odpověď

"Nevím, jak je možný, že nic nevím," smál se Marsell po několika otázkách, na než absolutně neznal správnou odpověď. Jeho tradiční reakce v podobě slova "nevím" se ale v jednom případě stala správnou odpovědí, a to tehdy, když se moderátor Marsella zeptal, jak se jmenuje píseň zesnulé zpěvačky Hanky Zagorové z roku 1978, ve které zpívá: "Nešťastná i šťastná tím nevím, kam se obrátím". "Výborně, došlo na tvoje slova. Název písně Nevím," pochválil ho moderátor.

Kardashianky na první dobrou

Jediné, v čem Marsell Bendig opravdu exceloval, bylo ve chvíli, kdy měl vyjmenovat křestní jména alespoň čtyř z pěti sester Kardashianových. Marsell obratem vyjmenoval všech pět dam ze slavného rodu. "Tak to sakra vim. Kylie, Kendall, Khloé, Kim a Kourtney," řekl bez váhání, přičemž si radostí mnul ruce.

Video: Rozhovor s Janem Bendigem pro eXtra.cz

Zatím vyhrává černej

Vzhledem k tomu, že ani jeden z bratrů z velké většiny neodpovídal správně, černá políčka se na hracím poli shromažďovala rychlostí blesku. Oba bratři k tomu chaoticky skákali z místa na místo, přitom cílem hry je spojit tři strany pyramidy. Bratři Bendigovi tak nejen že nevěděli plno odpovědí, ale nepochopili ani smysl celé hry. "Jenom Honzo, jenom takovej detail. Jde nám o to, aby se spojily tři strany toho hracího pole. Zatím vyhrává černej," prohlásil moderátor, který byl z Bendigů natolik zoufalý, že jim pak už sám vybíral čísla a napovídal správné odpovědi.

Ostře sledovaný bratrský souboj nakonec překvapivě vyhrál Marsell, a to jen díky tomu, že na černá políčka odpovídal Honza špatně. Oba bratři Bendigovi ale český národ zaručeně pobavili navzdory tomu, že pro mnoho fanoušků moc vědomostí nepobrali.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy