Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Zatím je to koště, krásu vykouzlí světla! Praha má vánoční stromek

Tento strom bude letos zdobit Prahu.
Zdroj: extra.cz
+ Další fotografie
vánoce
Už tuto sobotu proběhne na Staroměstském náměstí slavnostní rozsvícení vánočního stromku. Ten jen před malou chvílí dorazil na místo určení, v následujících dnech budou probíhat přípravy, aby se stromeček v sobotu ukázal nazdobený v celé své kráse.

Staroměstské náměstí je jednou z nejoblíbenějších vánočních destinacích turistů. Není divu, spousta lidí prohlašuje zimní Prahu za jedno z nejkrásnějších měst a trhy na Staroměstském náměstí každoročně praskají ve švech. Tu správnou vánoční atmosféru lze doladit především výběrem krásného stromku Letos ale dorazilo do Prahy opelichané koště.

Smrk ztepilý, který už momentálně stojí na Staroměstském náměstí, byl poražen na Liberecku. Strom o velikosti 22 metrů nakládal na auto pásový jeřáb.

Budeme doufat, že po ozdobení a řádném ukotvení bude stromeček vypadat k světu. Upevnění totiž zatím nestojí za moc a podle fotek je zřejmé, že se jedná o jeden z nejholejších stromů, které kdy na Staroměstské náměstí dorazily. Na výsledek si budeme muset počkat do soboty, kdy stromek ozáří náměstí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy