Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Zatím je to koště, krásu vykouzlí světla! Praha má vánoční stromek

+ Další 2 fotografie
vánoce
Už tuto sobotu proběhne na Staroměstském náměstí slavnostní rozsvícení vánočního stromku. Ten jen před malou chvílí dorazil na místo určení, v následujících dnech budou probíhat přípravy, aby se stromeček v sobotu ukázal nazdobený v celé své kráse.

Staroměstské náměstí je jednou z nejoblíbenějších vánočních destinacích turistů. Není divu, spousta lidí prohlašuje zimní Prahu za jedno z nejkrásnějších měst a trhy na Staroměstském náměstí každoročně praskají ve švech. Tu správnou vánoční atmosféru lze doladit především výběrem krásného stromku. Letos ale dorazilo do Prahy opelichané koště.

Smrk ztepilý, který už momentálně stojí na Staroměstském náměstí, byl poražen na Liberecku. Strom o velikosti 22 metrů nakládal na auto pásový jeřáb.

Budeme doufat, že po ozdobení a řádném ukotvení bude stromeček vypadat k světu. Upevnění totiž zatím nestojí za moc a podle fotek je zřejmé, že se jedná o jeden z nejholejších stromů, které kdy na Staroměstské náměstí dorazily. Na výsledek si budeme muset počkat do soboty, kdy stromek ozáří náměstí.

Mohlo by vás zajímat

Další články