Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zatčení učitelky tělocviku: Sexuálně napadla nezletilého studenta

Zdroj: facebook
strašné
V illinoiském Washingtonu byla zatčena třiadvacetiletá učitelka tělocviku. Byla obviněna ze sexuálního napadení nezletilého žáka. Ze své funkce učitelky musela odstoupit.

V roce 2018 nastoupila Hayley Reneau (23) do školy Washington Community High School jako učitelka volejbalu a basketbalu. Mladá učitelka ale školu 29. července 2019 opustila, protože policie začala vyšetřovat nevhodný vztah mezi studentem a vyučujícím.

Oficiálně spadla klec v létě 2019 a pro Hayley si přišla policie. Byla zatčena a obviněna kvůli sexu s nezletilým studentem. Oběť byla ve věku mezi 13 až 17 lety, uvedla policie. Žák k učitelce vzhlížel, měl k ní respekt a viděl v ní autoritu.

Škola v oficiálním prohlášení uvedla, že učitelka žádné jiné studenty sexuálně nenapadla. Podle zákonů státu Illinois hrozí učitelce 4 až 15 let za mřížemi.

Pro všechny z města je to šokující zjištění, protože Hayley vedla ukázkový život. Úspěšně promovala a byla víc než skvělou sportovkyní. Vynikala v softbalu, volejbalu a basketbalu. Jednou byla dokonce jmenována hráčkou roku v basketbalu. Díky sportovním úspěchům ji zná celé město.

Související články

Další články