Trendy
Farma Vojty Kotka Bachelor Česko 2025 Patrik Hezucký Vánoce

Zátah v domě Karlose Vémoly: Jeho sídlo je v obležení policistů

+ Dalších 14 fotografií

V domě zápasníka Karlose Vémoly probíhá zátah policie. Fotoreportér eXtra.cz na místě zachytil policejní vozy a muže v kuklách. Zásah potvrdila Novinkám i policejní mliuvčí s tím, že jde o drogovou trestnou činnost.

V sídle MMA zápasníka Karlose Vémoly probíhá zásah Policie ČR. Na místě je i fotograf eXtra.cz, který zaznamenal policejní vozy i muže v kuklách.

Policie následně potvrdila, že na místě zasahuje spolu s Celní správou a byly zadrženy dvě osoby v souvislosti s drogami. Spekuluje se o tom, že by jednou ze zadržených osob mohl být právě Vémola.

Zátah u Karlose Vémoly

„Mohu potvrdit, že jsme zadrželi dvě osoby v souvislosti s drogovou trestnou činností v Praze a ve Středočeském kraji,“ uvedla serveru Novinky.cz mluvčí Národní protidrogové centrály Lucie Šmoldasová.

„Poskytovali jsme policii na její žádost součinnost,“ doplnila Novinkám mluvčí Generálního ředitelství cel Martina Kaňková. I celníci přitom disponují specialisty na problematiku zakázaných látek.

Zatím nebyl nikdo obviněn. Vémola měl 23. prosince nastoupit do nemocnice k operačnímu zákroku ohledně zánětu čelisti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy