Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zastřelená Anička T. (†25) v Kolumbii: Byla takové sluníčko, vzpomíná rodinný známý

Zdroj: Archiv Anny T.
Záhadné úmrtí

Teprve pětadvacetiletá Anna T. měla celý život před sebou. Během cesty do hotelu v kolumbijském regionu Antioquia u obce Jardín ji chladnokrevně zastřelil neznámý pachatel. Celý útok momentálně vyšetřuje policie. Blesk přišel s informací, že se její rodina o svou dceru před cestou velmi bála.

Podle dostupných informací byla mladá Češka zastřelena v pátek 24. září asi kolem 19:30 hodin večer. Měla se zrovna vracet z farmy poblíž Jardinu, kde se pohádala s přítelem, a cestou na hotel ji neznámý útočník zastřelil. Policie pracuje s několika verzemi, mezi kterými je například neúspěšné přepadení, zcela náhodný útok nebo to, že jí mohl ublížit její přítel.

Jejího přítele, který je britské národnosti, policie už stihla vyslechnout a podle informací tamního webu El Tiempo spolupracuje s policií. Dívka měla být s partnerem v Kolumbii několik týdnů. „Muž byl vyslýchán a pomohl sestavit seznam míst, na nichž se nacházeli předtím, než byla zavražděna,” uvedl pro již zmíněný web policejní velitel Gustavo Franco Gomez.

Byla moc hodná a veselá

Deník Blesk nyní přišel s informací, že se její rodina o dívku před cestou velmi bála. „Odjela před dvěma týdny. Vím, že rodina měla z cesty do takové země strach,” uvedl rodinný známý a doplnil, že do Kolumbie odletěla se svým partnerem z Velké Británie. Tím by potvrdil, že se skutečně jednalo o jejího chlapce, protože média byla s touto informací opatrná.

„Celá rodina touto tragédií trpí. Anička byla veselá a plná života, takové sluníčko, chtěla všem lidem pomáhat. Byla moc hodná,” prozradil dále pro Blesk.

Související články

Další články