Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zastavte ji někdo: Madonna na Instagramu retušuje ostošest

Madonna se na Instagramu retušuje do podoby dvacítky
Zdroj: Instagram Madonna
+ Dalších 12 fotografií
Královna retuší

Zpěvačce Madonně (63) můžeme oficiálně přezdívat nejenom královna popu, ale také královna retuší. To, co vyvádí na sociálních sítích, je totiž smutné a k smíchu zároveň. Nejeden z fanoušků si všiml, že Madonna vypadá lépe než před deseti lety. Podle všeho za to ale mohou mraky instagramových filtrů.

Královna popu a retuší

Zpěvačka Madonna (63) vzala Instagram do vlastních rukou. A těžko věřit, že jsou tělo a tvář, které se na jejích sociálních sítích objevují, skutečně její a ne zázrakem moderní techniky, tedy filtrů a nejrůznějších retušovacích programů. Sama Madonna k plastickému chirurgovi sice už několikrát zavítala, takhle perfektně hladkou a omlazenou tvářičku jí však dokáže zajistit jen pár kliknutí na chytrém telefonu. Takhle dokonale symetrický a "vyžehlený" obličej by totiž nezvládl ani ten nejlepší lékař, myslí si lidé. A o Madonnině novém vzhledu se samozřejmě hojně debatuje na nejrůznějších internetových fórech.

Jeden skandál za druhým

Madonna objevila sociální sítě už před časem, poslední dobou se na nich ale utrhla ze řetězu. Vypadá to, že fotku bez retuše popová královna ven ani nevypustí. Snímky, které Madonna sdílí, absolutně popírají zákony gravitace a stárnutí a lidé jen kroutí hlavou. Téhle ženě že je 63 let? Jenže před několika měsíci se třeba ozvala jedna influencerka, která zpěvačku obvinila z krádeže jejích fotek. Vyšlo najevo, že Madonna si přiretušovala svůj obličej na tělo mladé tiktokerky.

Jak je to tedy teď? Objevila snad královna popu zázračný elixír mládí? My jen doufáme, že bude Madonna na dalším ze svých koncertů vůbec k poznání, když totiž nesl nedávno pošťák zpěvačce balíček, nechtěl jí ho vydat. Důvod? Madonnu nepoznal. Ať si pak na svých sociálních sítích stěžovala na toho ignoranta, jak chtěla, raději by se měla zamyslet, kolik filtrů používá, vzkázali jí fanoušci, kteří Madonnu prosí, aby stárla s grácií.

Související články

Další články