Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Zastavila čas? Takhle dnes vypadá osudová láska Forresta Gumpa

Robin Wright snad zastavila čas: Takhle dnes vypadá osudová láska Forresta Gumpa
Zdroj: Paramount Pictures / Archiv Robin Wright / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Podivné osudy
Robin Wright (55) proslavila hlavně role Jenny ve filmu Forrest Gump. Herečka vede ale víc než zajímavý život. Manžela přebrala megastar Madonně, sama se fotí výhradně v pyžamu a vlastní dva ropné vrty v rodném Texasu.

Vlastní dva ropné vrty

Robin Wright se narodila v americkém Texasu, její otec byl lékárník, maminka prodávala kosmetiku. Kdo by byl řekl, že malá Robin bude za pár let v rodném Texasu vlastnit dva ropné vrty? Kariéru začala už ve čtrnácti, to se ještě snažila prosadit jako modelka.

Ohromně ji ale proslavila role, kterou si zahrála těsně před třicítkou, ve které se objevila po boku svého hvězdného kolegy Toma Hankse (64). Málokdo totiž Robin odpáře roli Jenny, osudové lásky slavného Forresta Gumpa.

Chlapa převzala Madonně

Americká herečka byla čtrnáct let vdaná za herce Seana Penna (60). Herec se s ní seznámil po svém rozvodu se zpěvačkou Madonnou (62). Se Seanem má Robin dvě děti, dceru Dylan a syna Hoppera. O rozvod žádala Robin hned dvakrát.

Při pohledu na Robin po letech by se vám mohlo zdát, že se známá herečka zbláznila. Na Instagramu se totiž aktuálně fotí hlavně v pyžamu. Jenže i to má svůj důvod. Všechen výdělek z prodeje pyžam, košilek a županů totiž putuje na charitu, která pomáhá ženám v Kongu.

Zahrála si jednu z nejnenáviděnějších ženských postav

Jenny z Forresta Gumpa, kterou si Robin zahrála, je prý vůbec nejvíc nepochopená postava v historii světové filmografie. Mnohými je tahle ikonická role ale hlavně nenáviděná. To hlavně proto, jak to s nebohým Forrestem na plátně válí a hraje si s jeho city. Jenže jiní fanoušci mají jasno. Jenny není dě*ka, co Forresta využívala a pěkně s ním cvičila. Jenny má naopak Forresta milovat natolik, že mu nechce ublížit a sama se musí vyrovnat s pocitem, že svou lásku využívá. Proto se ho rozhodne pro jeho vlastní dobro opustit.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy