Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Zastavila čas? Takhle dnes vypadá hvězda filmu Krokodýl Dundee Linda Kozlowski

+ Dalších 7 fotografií
Neuvěřitelné
Už je to 33 let od natočení prvního dílu ze série filmů Krokodýl Dundee. Hlavní role si tehdy zahráli Linda Kozlowski (61) a Paul Hogan (79). Podívejte se do naší galerie, jak dnes herečka vypadá. Možná jí budete trošku závidět.

Krokodýl Dundee je australská dobrodružná komedie z roku 1986, ve které si hlavní role zahráli Paul Hogan a Linda Kozlowski.

Hlavní protagonisté se do sebe během natáčení zamilovali a pak se vzali. Manželství jim vydrželo do roku 2013. Pár sice tvrdil, že se rozchází jako přátelé, ale to byl nesmysl. Rozcházeli se hodně divoce a vyvrcholením byla bitva o to, kdo bude vychovávat tehdy patnáctiletého syna Chanceho.

Kozlowski se narodila 7. ledna 1958 v connec­ticutském Fairfieldu do rodiny úspěšného tiskaře. Po maturitě odešla do New Yorku, kde vystudovala herectví. Začínala na divadelních prknech, kariérní zvrat zažila v roce 1984, kdy si zahrála v inscenaci dramatu Smrt obchodního cestujícího.

Za Krokodýla Dundeeho obdržela o dva roky později nominaci na Zlatý glóbus.

Dnes je Linda určitě ráda, že Paula opustila. Ona je pořád nádhernou ženou, ale Paul je na tom o poznání hůř. Nerad se fotí a nechce chodit mezi lidi. I přesto, že je Lindě už 61 let, vypadá skvěle.

Mohlo by vás zajímat

Další články