Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zastavila čas! Herečka Daniela Kolářová prozradila eXtra.cz, čím bojuje proti stárnutí

Zdroj: reprofoto / archv
+ Další fotografie
Oblíbená herečka Daniela Kolářová (71) přestala stárnout. Alespoň se tak dá soudit podle její vizáže z videa, na němž mluví o svém favoritovi a podpoře ve druhém kole prezidentských voleb. Vypadá báječně a vůbec se nechce věřit tomu, že před rokem překročila práh sedmdesátky...

Redakce eXtra.cz oslovila legendu českého filmu s dotazem, co stojí za jejím vzhledem, který se prakticky několik let nemění. Naopak to může jistým pohledem působit, jako že herečka mládne. „Můj životní styl je takový, že se vyhýbám uzeninám. Nemám na ně ani chuť, takže do svého jídelníčku je nezařazuji. A co mám opravdu ráda a při čem relaxuji, je rozhodně příroda. Ráda pracuji v přírodě, a to mě naplňuje, takže když to shrnu, tak rozhodně každodenní pohyb,“ prozradila eXtra.cz Daniela Kolářová své tajemství skvělého vzhledu.

Herečka jiné metody na zkrášlení nemá, nepoužívá speciální kosmetické produkty, a i když ji před necelými 5 lety potkala smutná událost v podobě toho, že jí zemřel milovaný manžel – režisér a herec Jiří Ornest (†70) – neztrácí životní pohodu. „Raduji se z každého dne, i když srdce při vzpomínkách bolí,“ dodala velmi populární herečka.

Související články

Další články