Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zásnuby ve velkém stylu! Paris Hilton dostala prsten za více než 48 milionů korun!

Je to láska.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 20 fotografií
Dědička hotelového impéria Hilton Paris Hiltonová (36) prožívá zřejmě nejšťastnější období svého života. O ruku ji požádal partner Chris Zylka, se kterým tvoří pár už téměř dva roky.

Paris Hilton (36) má divoká léta už dávno za sebou a vypadá to, že se konečně usadí po boku herce Chrise Zylka (32), který se proslavil hlavně účinkováním v amerických televizních pořadech. Snoubenec sexy blondýnky se postaral o nezapomenutelný zážitek a svoji lásku požádal o ruku na horách v Aspenu.

Jeho nastávající mu řekla své ano přesně na Silvestra a také se není čemu divit. Zásnubní prsten, kterým ji její milý obdaroval, má hodnotu více než 48 milionů korun. I když měla věčná pařmenka Paris řadu nepovedených vztahů, uvedla, že Chris ji dělá tou nejšťastnější.

Také herec se vyjádřil sladkým vyznáním ke své snoubence: „Nikdy jsem se necítil tak šťastný, v bezpečí a milovaný. Je pro mne perfektní a ukázala mi, že pohádky opravdu existují! “

Související články

Další články