Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zásnuby v soutěži MasteChef! Kuchařku Leu požádal přítel o ruku přímo před kamerami

Zásnuby v soutěži MasteChef! Kuchařku Leu požádal přítel o ruku přímo před kamerami
Zdroj: TV Nova
láska
Všichni soutěžící se v sedmnáctém díle setkali se svými rodinami. Na Leu ale čekalo velké překvapení v podobě žádosti o ruku. Jedno oko při pokleknutí jejího přítele nezůstalo suché.

Lein přítel Michal, který se rozhodl ji přímo během natáčení soutěže MasterChef požádat o ruku, se rozpovídal o tom, jak ho taková žádost vůbec napadla. "Tak ono to odpovídá povaze jak mojí, tak její, takže to bylo takové spontánní rozhodnutí a myslím si, že se to do té soutěže i hodí," sdělil ještě předtím, než k žádosti došlo.

Před žádostí byl nervózní, ale její reakce se nebál. "Reakce se nebojím, spíš se bojím reakce potom, protože Lea je hodně spontánní, tak to může být potom velká show," řekl Michal, který Leu zjevně skutečně miluje. "My jsme spolu rok a tři čtvrtě a protože jsme oba takoví divočáci, tak přesně ta doba odpovídá té divočině. Žijeme spolu takový punk a myslím si, že bychom to spolu měli dotáhnout až do toho konce," sdělil zamilovaný Michal.

O jeho plánech věděly jen maminky obou z páru. Leina maminka u žádosti byla a Michal věděl, že bude potřebovat kapesníčky, aby se nespustil déšť slz. O svatbě už prý s Leou dříve mluvil a představují si ji ve velmi pohodovém stylu, nejlépe někde na louce, s pár přáteli, grilovaným prasátkem a dostatečným množstvím piva.

Související články

Další články