Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zásnuby v Bosně: Cena prstenu, se kterým Rytmus poklekl před Jasminou, je astronomická

Zdroj: instagram
+ Dalších 47 fotografií
To je cifra!
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (41) jdou, zdá se, do všeho po hlavě! Rapper včera detailně popsal, jak a kdy požádal svoji lásku o ruku, a dokonce světu ukázal i zásnubní prsten, který podle všeho nebyl vůbec levnou záležitostí. Kolik za něj dal?

Konečně je to tady! Známý slovenský rapper Rytmus rád šokuje a jinak to není ani v případě jeho zásnub s pohlednou Jasminou Alagič. Nic netušící moderátorku požádal o ruku v její rodné Bosně ve městě Tuzla.

Celý průběh zásnub následně popsal na sociální síti: „Staneš se ženou mého života? Řekla ANO. Stalo se to v Bosně ve městě Tuzla kolem půlnoci na jejím oblíbeném místě. Do poslední sekundy netušila, že ten prsten u sebe mám od čtvrtka. Bylo to nádherné a tak přirozené. Na tenhle moment jsem čekal celý svůj život a řeknu vám, že pokleknout před ženou svého života a požádat ji o ruku je nepopsatelný a nejhezčí pocit, jaký jsem kdy zažil,“ napsal Rytmus.

Rapper se dokonce pochlubil fotografií, kde Jasmina září štěstím a ukazuje zásnubní prsten. A kolik za tento prsten dal? Podle odhadů klenotníků může jít o šperk v hodnotě více než 250 tisíc korun. To je sumička, co?

Související články

Další články