Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Zásnuby s Kozubem! Snoubenka Petra Kunštára jako by Štěpánovi z oka vypadla, tvrdí lidé

Snoubenka Petra Kunštára je prý podobná Štěpánu Kozubovi.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák/se souhlasem Bontonfilm
Předchozí Další
+ Dalších 53 fotografií
Podoba

Fanoušci organizace RedFace mají tento víkend plné ruce práce. Na sociálních sítích hojně diskutují nejen o zápasech, které se uskutečnily na pátečním turnaji RedFace 4 v Pardubicích. Mnoho z nich si také všimlo značné podoby snoubenky zápasníka Petra Kunštára se známým hercem Štěpánem Kozubem. 

V pátek večer se uskutečnil očekávaný turnaj RedFace 4 v Pardubicích, kde stovky natěšených diváků sledovaly hned několik zajímavých fightů. Tím hlavním byl hlavní zápas večera mezi Diegem Kotlárem a Michalem Indrou alias Drzým Čertem, který lépe skončil pro sparingpartnera Karlose Bendy.

Zejména pánská část publika nepřišla ani o žhavý duel mezi Lulu a Alexou. Bývalá milenka slavného MMA zápasníka Karlose Vémoly se ale v kleci dlouho neohřála a její soupeřka jí nadělila pořádnou nakládačku. O romantickou podívanou se postarala známá tvář organizace Petr Kunštár, který během čtvrtečního vážení požádal o ruku svoji přítelkyni.

Podoba s Kozubem

Když pak v pátek porazil svého protivníka, svoji nastávající manželku začal láskyplně líbat. Fanoušci RedFace si ale všimli, že "Kunštyho" snoubenka je velmi podobná populárnímu herci a komikovi Štěpánu Kozubovi. "Kozub se ostříhal?" zněl jeden z komentářů na Instagramu organizace. "Není to náhodou Štěpán Kozub?" ptal se další uživatel. "Já si nemůžu pomoct, mně připomíná Kozuba," přidal se další fanda.

Lidé také často v komentářích řeší, že dvojice bok po boku vypadá jako parodie na Štěpána Kozuba a známého českého pornoherce Roberta Rosenberga, který je podle jejich slov podobný právě Kunštymu. Zamilované dvojici ale drží v jejich vztahu palce a gratulují jim k zásnubám.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy