Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zásnuby Rytmuse a Jasminy: Jen to ne, prohlásila Dara a lidi to rozdělilo na dva tábory!

Zdroj: instagram
+ Dalších 54 fotografií
válka exmilenců
Konečně je to tady! Známý slovenský rapper Rytmus (41) rád šokuje a jinak to není ani v případě jeho zásnub s pohlednou Jasminou Alagič (29). Nic netušící moderátorku požádal o ruku v její rodné Bosně ve městě Tuzla. Lidé okamžitě začali litovat jeho expartnerku Daru Rolins (45), která v tom má ale jasno! Svou odpovědí všem vytřela zrak!

Svatba roku. Tak se hovoří o zásnubách Rytmuse a Jasminy Alagič . Podle některých fanoušků to je poměrně rychlé rozhodnutí. Pár spolu není ještě ani rok a už se chystá svatba. Na druhou stranu Rytmus dává hodně a často najevo, jak svoji současnou přítelkyni miluje. A co na zásnuby řekla bývalá partnerka rappera Dara Rolins (45)?

„Staneš se ženou mého života? Řekla ANO. Stalo se to v Bosně ve městě Tuzla kolem půlnoci na jejím oblíbeném místě. Do poslední sekundy netušila, že ten prsten u sebe mám od čtvrtka. Bylo to nádherné a tak přirozené. Na tenhle moment jsem čekal celý svůj život a řeknu vám, že pokleknout před ženou svého života a požádat ji o ruku je nepopsatelný a nejhezčí pocit, jaký jsem kdy zažil.“ Celé vyjádření dokonce doplnil Rytmus o fotografii.

Po oznámení zásnub na Instagramu Rytmuse přidala zvláštní fotografii na svůj profil Dara kde stálo: „A v příští sekundě jsme v jiném momentě,“ lidé okamžitě začali reagovat na její post. „I tebe jednou někdo požádá,“ napsala fanynka a doplnila srdíčko.

Na tuhle větu zpěvačka reagovala téměř okamžitě: „Juuj to je to poslední, po čem toužím,“ napsala zpěvačka a lidi se okamžitě rozdělili na dva tábory a začali se hádat. Jedna skupina byla proti Daře a druhá proti Rytmusovi.

„Daro, to ti tak věříme“ nebo také „Každá žena touží po svatbě, na co to hrdinství?“ další lidé se obuli do Rytmuse, a to dost ostře: „Já nevím, ale zabývat se Rytmusem fakt nemá sebemenší význam. Neskutečně u mě klesl, a to se mi jeho tvorba tolik let líbila. Dneska si mě ale zablokoval kvůli tomu, že jsem k jeho postu napsala, že bohužel jako celebrita musel počítat s tím, že bulvár bude používat jeho fotky. Potřeboval by asi spadnout na držku, aby si vážil svých fanoušků a dalších cenných věcí, který si třeba za peníze nekoupí. Asi mu při tom boxu vymlátily poslední mozkovou část, kterou disponoval,“ napsala svůj názor jedna z fanynek.

Jak celou kauzu vnímáte vy?

Související články

Další články