Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zásnuby po šestnácti letech a dvou dětech: Modelka Tereza Fajksová oznámila radostnou novinu!

Tereza Fajksová v Římě, kde ji přítel požádal o ruku.
Zdroj: Se souhlasem Terezy Fajksové
+ Další 2 fotografie
oznámení

Nečekaný suvenýr si z dovolené v Římě odnáší modelka Tereza Fajksová. Její partner, basketbalista Luboš Gregor, se totiž po šestnáctiletém vztahu rozhoupal a českou krásku a hlavně matku jejich dvou dětí požádal o ruku. Tereza o tom vtipně informovala na Instagramu.

"Tak si z Říma odvážím ještě jeden suvenýr. Po 16 letech a 2 dětech se stal zázrak a já svého muže mohu nazývat snoubencem. Asi na ty dovolené budeme jezdit častěji." Tímto originálním vzkazem pod fotografií u římského kolosea oznámila modelka a bývalá Miss Tereza Fajksová na Instagramu, že ji její dlouholetý přítel basketbalista Luboš Gregor konečně požádal o ruku.

Rozbrečelo mě i to, že šel partner do práce

S Gregorem má Fajksová dceru Lilien a syna Sebastiena, kterého modelka porodila loni v březnu. „V těhotenství jsem zažila všechno, co jen si jde představit. Hormony mnou lomcovaly ve velkém, rozbrečelo mě i to, když mi partner oznámil, že jde do práce. A první tři měsíce po porodu byly psychózní. Neusmívala jsem se, prvních čtrnáct dní jsem měla opravdu depky. Mělo by se o tom mluvit. Jak mě šmikli, podle mě se mi nenastartoval oxytocin. V porodnici jsem nespala, musela jsem si vzít prášky. Psychika úplně na hadry. Až po čtrnácti dnech se to zlepšilo, ale první tři měsíce to bylo tak, že jsem malou nakrmila, byla jsem ráda, že ji mám, ale zlepšovalo se to až postupně,“ popsala Fajksová v pořadu eXtra host po porodu prvního dítěte, jak prožívala mateřství.

Historicky první česká Miss Earth

V roce 2009 se zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky a podařilo se jí probojovat až do finále, ve kterém se však neumístila. Přihlásila se i do dalších soutěží krásy. Například Miss Tourism Queen of the Year International 2010 v čínském Shandongu, kde se jí podařilo vybojovat titul II. vicemiss a získala podtitul Miss body beautiful.

V roce 2011 byla úspěšná v soutěži krásy Česká Miss, ve které získala titul Blesk Česká Miss Earth 2012. Následně se účastnila mezinárodní soutěže krásy Miss Earth 2012 na Filipínách, kde se jí dařilo. Stala se historicky první českou Miss Earth. Soutěže se zúčastnilo osm desítek dívek z celého světa.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy