Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zásnuby? Nová Eva Decastelo nosí podezřelý prsten, René neskrývá zamilování

René Decastelo dal Evě Korniové Jung zajímavý prsten.
Zdroj: Profimedia, Se souhlasem Reného Decastela a Evy Korniové Jung
+ Dalších 12 fotografií
POSUN

Ještě nevyschl inkoust na rozvodových papírech a už to vypadá, že se publicistovi Renému Decastelo (48) povedlo najít novou osudovou lásku, se kterou možná spojí svou budoucnost. Ani se mu nejde divit; Eva Korniová Jung (41), krásná a živelná matka čtyř dětí, je z těch, která okouzlí každého. Nově se jí na místě, kde se nosí snubák, skví nový krásný prstýnek. Co na to řekla zaláskovaná Eva eXtra.cz?

Eva Decastelo: Překvapivý rozvod

Že se influencerka a moderátorka Eva Decastelo (43) rozvádí s dvorním scenáristou Primy Reném Decastelo, to bylo pro řadu lidí jako rána z čistého nebe. Málokdo totiž působil jako stabilnější pár než oni. Jenže stalo se.

„Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost. Ale dál zůstáváme přátelé a hlavně rodiče našich úžasných dětí. Víc nemá smysl řešit,“ uvedla na svém Instagramu před dvěma týdny Decastelo.

Během té doby se ukázalo, že manželé jsou od sebe už řadu měsíců a podle jejich známých se rozešli v klidu a na všem se domluvili.

René Decastelo: Velká láska

René se proto s klidným svědomím mohl nechat znovu zasáhnout Amorovým šípem, když mu učarovala půvabná a životaplná ragbistka Eva Korniová Jung, tedy žena, kterou potkal na tréninku dcery Zuzanky.

A byla ruka v rukávě. Dvojice už spolu patrně i bydlí, jsou zamilovaní jako puberťáci a skoro se nehnou od sebe. „Poznali jsme se až ve chvíli, kdy to na obou stranách, u Reného i u mě, bylo vyřešené,“ uvedla pro eXtra.cz nová Eva Decastelo a i jindy před médii velmi odtažitý René s námi při tom rošťácky vtipkoval.

Zásnuby u moře?

Dvojice nyní spolu tráví dovolenou u moře, kde se má evidentně výborně. Až tak, že si nešlo nevšimnout v Instastories Reného, jak ve videu ukazuje nový prstýnek své lásky. Přidal k tomu i zamilovanou písničku a slova jako navždy a podobně.

Zajímavé je, že kroužek zdobí prsteníček Eviny levé ruky, což je místo, na kterém se nosí snubák. Že by tedy René nelenil a kul železo, dokud je žhavé?

Těsně před vydáním tohoto článku se redakci eXtra.cz podařilo získat vyjádření Evy, která ovšem žádost o ruku popřela. „Ne, je to jen dárek z lásky,“ napsala nám s mrkajícím smajlíkem. A právě i ten vzbuzuje lehké pochybnosti.

Není to velká náhoda? Umístění prstýnku, romantika na pláži a ostatně i krása tohoto šperku může leckoho nahlodat. Docela snadno si jde představit, že by dvojice klidně i mlžila z důvodu, že by to snad někomu mohlo připadat nepatřičné, když rozvod s Evou Decastelo není ještě oficiálně u konce.

Ale doba se změnila, už jako společnost nejsme prudérní puritáni a proč by nová Eva nemohla dostat příslib sňatku, až to jen bude možné?

Čas ukáže, kde je pravda. Je ale každopádně docela fajn při všech těch až nechutných rozchodech, při nichž na sebe dvojice hází špínu, vidět páreček, který je naopak na začátku vztahu a samou láskou by se snad i vzájemně snědl…

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy