Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zasnoubená Alice Bendová si bude brát velkého fešáka: Michal Topol je vysekaný svalovec

Snoubenec Alice Bendové je ohromný fešák.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
forma
Jedna z nejkrásnějších českých hereček Alice Bendová (47) oznámila radostnou novinku. Její o dvanáct let mladší partner Michal Topol (35) ji požádal o ruku a z Alice je zasnoubená paní. Nutno dodat, že její snoubenec je svalnatý fešák a společně s Alicí patří k nejhezčím párům showbyznysu.

Herečka Alice Bendová se bude vdávat. O ruku ji požádal po osmi letech vztahu její o dvanáct let mladší partner Michal Topol. Informaci o zasnoubení zveřejnila na sociálních sítích a ukázala i ohromný briliantový prsten. "To Ti to trvalo, Ty můj blboune nejapnej. A nejsi vůbec romantik, ale ten prstýnek je pohádkovej a náramnickej. Tak přátelé, já jsem na mladý kolena zasnoubená," napsala na sociálních sítích.

Ač dle slov Alice není její partner Michal romantik, určitě si tenhle drobný nedostatek herečka vynahrazuje jinými kvalitami. Michal Topol je totiž velký fešák s horou svalů, v jehož náruči se Alice musí cítit jako ten nejchráněnější objekt na planetě.

Obdivuhodná proměna

Se svým snoubencem se Alice už několikrát objevila na společenských akcích, kde jsou středem všech objektivů. Na sociálních sítích ale zveřejňují o něco více z jejich soukromí včetně obdivuhodné proměny Michala, který se ke své vysekané postavě musel dopracovat dřinou, sportem a spoustou odříkání. "Nevím, co bych k tomu napsal, 16 kg dole," napsal Michal ke své proměně a snoubenka Alice je na něj velmi pyšná. "Michal má neskutečnou vůli, cvičí, běhá, jezdí na kole, plave v ledové vodě," napsala.

V galerii se podívejte, jakého fešáka si bude krásná Alice brát za muže.

Související články

Další články