Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zasnoubená Alice Bendová odhalila svatební plány: Bude to na tajňáka, klidně v lese

Alice Bendová: Svatba s Michalem Topolem bude na tajňáka
Zdroj: profimedia / Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
rozhovor

Herečka Alice Bendová (47) po boku svého fešného partnera Michala Topola (37) jen září. Zasnoubili se začátkem roku a fanoušci se těší, kdy vypukne den D. Bendová teď redakci eXtra.cz prozradila nejen detaily budoucí veselky, ale i to, jak zásnuby přijala její rodina a kvůli čemu se se snoubencem občas chytnou.

Herečka Alice Bendová a její snoubenec Michal Topol oznámili zásnuby začátkem roku. Alice teď pro eXtra.cz poodkryla, jak žádost o ruku vlastně proběhla. "Měla jsem na sobě župan a žádná velká romantika to nebyla," prozradila s úsměvem herečka, která popsala i to, jak šťastnou novinu přijala její rodina. "Všichni to vzali velmi pozitivně, dcera Alička je nadšená, že vynese nějaké šaty."

Svatba proběhne ideálně na tajňáka

Bendová rovněž uvedla, v jakém stádiu plánování svatby právě je. "Zatím ještě nevím, zda se chceme vzít v Česku nebo v zahraničí. Tak to ještě necháváme, uvidíme, jak to bude i s protiepidemiologickými opatřeními a zda se bude moci cestovat. Ale už teď víme, že se rozhodně chceme brát bez přítomnosti médií, to bychom se radši vzali v lese. Takže ideálně na tajňáka," uvedla Alice.

Co už ale rozhodně ví, je to, jak její svatební šaty rozhodně nebudou vypadat: "Je mi jedno, v čem se vdám, důležitější je, abych se cítila dobře, ale rozhodně se nebudu upínat do nějakého korzetu, to mi jednou stačilo."

Občas se pohádáme kvůli výchově

Alice a Michal tvoří šťastný pár již deset let, a ani po této době se neberou jako samozřejmost. Michal si třeba Alici hýčká pravidelnou dávkou květin. "Míša mi i po těch letech nosí květiny, to mi udělá vždycky velkou radost. Jde nakoupit a vrátí se nejen s nákupem, ale ještě s kytkou pro mě." Ani jejich vztah ale není zalitý jen sluncem a občas se dokáží přirozeně i chytnout.

"Úplně normálně se občas pohádáme, a to zejména kvůli výchově dětí. Já jsem na vkus mýho přítele moc měkká a on je zase na můj vkus příliš direktivní. Takhle se někdy chytneme, ale dlouho se tím nezatěžujeme a za hodinku je všechno zase dobré. Kompromisem to nekončí, pořád doufáme, že se ten druhý změní," dodala Alice Bendová s nadhledem a úsměvem.

Související články

Další články