Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zasloužím si popravu, bědoval Jarolím po historickém debaklu. U reprezentace ho nahradí zřejmě Šilhavý

Karel Jarolím u reprezentace skončil.
Karel Jarolím (62) končí u národního týmu. Výsledky pod jeho vedením byly tragické. Vaz mu definitivně zlomila porážka 1:5 s výběrem Ruska. U fotbalového nároďáku by ho měl nahradit Jaroslav Šilhavý (56).

O odvolání Jarolíma jako první informoval web iSport.cz. Dalo se čekat, že neúspěšný trenér u národního týmu skončí. Porážka 1:5 od výběru Ruska je nejhorší v samostatné historii České republiky.

Jarolímovi se u reprezentace nepovedlo vůbec nic. Nedostal tým na MS 2018, sbíral porážku za porážkou a týmu nedokázal dát tvář. Naopak přicházely historické debakly. Reprezentace například prohrála s průměrnou Austrálii 0:4.

„Je mi hrozně. Hrozně. Zasloužil bych si veřejnou popravu. Za všechno můžu já,“ uvedl Jarolím po prohře s Ruskem. V tu chvíli bylo jasné, že jeho dny jsou sečteny.

Podle zákulisních spekulací by ho u reprezentace mohl nahradit Jaroslav Šilhavý, který je po odchodu ze Slavie bez angažmá. Hovoří se také o Vítězslavu Lavičkovi, který v současné době vede výběr do 21 let.

Mohlo by vás zajímat

Další články