Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zase všechny převezla! Na Barrandově dali Kristelové nový pořad! Tohle Erbová překousne špatně

Kateřina se může smát!
Zdroj: instagram
+ Dalších 16 fotografií
Žádný padák se nekoná! Kateřina Kristelová na Barrandově nekončí, ale rozjíždí nový projekt! Všem posměváčkům tak vytřela zrak. Tuto bombu špatně ponese zejména Vlaďka Erbová, která s Kristelovou v poslední době válčí. Důvodem je partner Kristelové Tomáš Řepka.

Kateřina Kristelová měla údajně čelit vyhazovu z televize Barrandov. Podle určitých informací se mělo jednat o vyhazov na hodinu a Kateřina by tak přišla o post moderátorky pořadu Paparazzi.

Důvodem vyhazovu měla být slovní roztržka mezi Kateřinou Kristelovou a bývalou manželkou Tomáše Řepky (43) Vlaďkou Erbovou (36). Fanoušci jejího pořadu tak dostali strach, že Kateřinu už nebudou pravidelně vídat na televizních obrazovkách.

Nakonec vše nebude tak horké, jak to na první pohled vypadalo. Do celého sporu vnesla totiž jasno sama TV Barrandov, která se za svou hvězdu stoprocentně postavila.:

"Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic – TV Barrandov – připravuje nový formát, ve kterém vsadila na oblíbenou moderátorku Kateřinu Kristelovou (37). Ta pro TV Barrandov pracovala již dříve v pořadu Paparazzi či talk show Aféry.

Televize Barrandov pokračuje v další spolupráci s Kateřinou Kristelovou. Diváci tak o oblíbenou moderátorku rozhodně nepřijdou, ale budou se s ní setkávat v rámci nového pořadu, který se právě připravuje.

Kateřina Kristelová se vedle moderování podílela i na dramaturgii lifestylového magazínu Paparazzi. V průběhu příprav tohoto pořadu došlo k mnoha příjemným pracovním setkáním, která vedla k námětu na nový formát, " reagovala TV Barrandov.

A pozadu nezůstal ani majitel televize: „Kateřina Kristelová patří mezi tváře televize Barrandov, na čemž nehodlám nic měnit. Jako moderátorka v naší televizi zaznamenala úspěch – o tom mimo jiné svědčila i sledovanost jednotlivých pořadů. I to je jeden z důvodů, proč jsem již před časem rozhodl o přípravě nového pořadu právě s ní. Přesný termín vysílání oznámíme s dostatečným předstihem“, uvedl dnes Jaromír Soukup, generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media.

Související články

Další články