Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zase už mačká hada: Roman z Výměny PADL NA DNO a dostal další kruté kopačky!

Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Dalších 57 fotografií
Výměna manželek
Jsou to sotva tři týdny, co chtěl Roman z Výměny manželek všem ukázat, že už nemačká hady. Se šílenou Janou se rozešel hned po natáčení a měl spoustu času najít novou lásku. Tou se stala mladá Kristýna ze slovenské Senice. Jenže i tomuto románku je teď konec a eXtra.cz má zpověď blízkého kamaráda, podle nějž za kopačkami stojí drogy!

Není snad nikdo, kdo by si nepamatoval legendární díl Výměny manželek, ve kterém se mačkali hadi. Mluvilo se i o tom, že někteří účastníci během natáčení užívali tvrdé drogy. Roman byl dlouho nešťastný, že si ho lidé zaškatulkovali jako nenormálního přítele Jany, a tak chtěl dokázat opak.

Před třemi týdny se Roman ozval redakci eXtra.cz. Poslal nové fotky ze Slovenska, na kterých se mazlí s mladičkou Kristýnou. "Našel jsem svou životní lásku na Slovensku, jsme neuvěřitelně šťastní a nedokážu to ani popsat slovy. Rád bych řekl, že život s hady je už dávno pryč,“ dušoval se tehdy.

Jenže nový život mu příliš dlouho nevydržel. Přišla drsná bitka s číšníkem, kterého pěstmi složil k zemi, a pak už to šlo od desíti k pěti. A výsledek? Kopačky!

„Ještě před pár týdny vyprávěl, že si našel na Slovensku životní lásku. Tak už spolu nejsou. Skončila s ním, protože začal znovu fetovat,“ svěřil eXtra.cz dobrý kamarád Romana, který si přirozeně nepřál být jmenován. „Kristýna říkala, že po tom, co zmlátil číšníka, byl úplně nesnesitelný,“ nastínil jeden z důvodů, proč románek skončil.

A co na to všechno říká sama Kristýna? Ta je očividně ráda, že už je to všechno za ní. „Je mi to úplně jedno,“ řekla sympatická Slovenka s viditelným nezájmem.

Těžko říct, co teď Roman bude dělat. Vezme ho na milost hadí žena Jana? To už asi možné není, tak snad bude mít v příštích měsících více štěstí.

Související články

Další články