Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zase to nezvládla! Diváci se ptají, zda si Jana Kirschner dala extázi

Zase to nezvládla! Diváci se ptají, zda si Jana Kirschner dala extázi
Zdroj: TV Nova
The Voice
Zpěvačka Jana Kirschner (40) je pod drobnohledem. Panují spekulace, že při natáčení show The Voice není zcela ve formě. Jana před týdnem slíbila, že si dá velký pozor na své chování a bude v televizi vystupovat s pokorou. Zase to ale nezvládla. Diváci se ptají, na čem Jana frčí.

Zpěvačka Jana Kirschner je nyní celé republice pro ostudu kvůli tomu, jak se chová coby porotkyně soutěže The Voice Česko Slovensko Diváci ji slovně kamenují za její prý přehnaně afektované chování a spekulují, jestli náhodou není pod vlivem drog. Jana to důrazně popřela. Uvedla, že se snaží působit bezprostředním dojmem a chce dělat show.

Slíbila, že si dá pozor na své chování a že se bude více hlídat. Bohužel zůstalo jen u slibů.

"Sorry jako, ale včera jsem byla už zhnusená. Měli byste udělat přepážky mezi jednotlivými členy poroty. Kamery věnují hodně času a energie na tohle divadlo mezi porotci a ne vůči soutěžícímu. Hlavně ta zavšivená potrefená husa už je nesnesitelná. Každých 25 sekund ruka ve vlasech. Včera už jsem to musela vypnout," píše slečna Brigita.

"Papuče jí letěly po celém pódiu. Co tam předvádí? Mám dost, to je kráva, Ať si umyje hlavu radši," dodává Mili.

Jana Kirschner se snažila. Musíme být soudní, bylo to trochu lepší, než předešlé díly. Myslíme si, že drogy nebere. To by ji na televizní obrazovky producenti asi nepustili. Ale jako porotkyně The Voice má před sebou ještě velký kus cesty.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy