Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Zase to dokázali! Organizátoři festivalu ve Varech se ztrapnili tak, jako kdyby byli na drogách!

Jiří Bartoška se snažil, ale ta závěrečné chyba je skutečně děsivá!
+ Další 3 fotografie
Už to vypadalo, že organizátoři 50. filmového festivalu ve Varech za celý týden dostanou dvojku. Na jedničku to nebylo, ale dvojka šla uhrát. Jenže pak udělají chybu, které se směje celé Česko. A výsledek? Tohle je na propadnutí! Tohle byl totiž přešlap, který dává festivalu jedinou nálepku - jsme amatéři a neumíme to. Co se stalo poslední den ve Varech? Pohřbili živého člověka!

Závěrečný galavečer měl být zlatým hřebem celého karlovarského festivalu. Místo toho je to spíš hřebík do rakve.

Organizátoři festivalu totiž nechali zemřít slavného českého herce Stanislava Fišera (83). Ten samozřejmě žije a na svůj vlastní pohřeb se díval u televize.

Při závěrečném medailonku chtělo vedení festivalu zavzpomínat na zesnulé herce. A mezi mrtvolami se objevil také Fišer. Uf.

Celý trapas navíc vysílala Česká televize, takže to sledovaly tisíce lidí. Na mega trapas upozornil deník Blesk, který herce kontaktoval.

„Já to vůbec nechápu, oni se zbláznili! Koukám na obrazovku a vidím, že jsem v seznamu mrtvých,“ uvedl šokovaný Fišer a dodal: „Jsem živý a vůbec nic se neděje! To určitě spletli na základě úmrtí Pierra Brice, kterého jsem daboval a který zemřel.“

Organizátoři festivalu se nyní omlouvají, ale punc totálního neumětelství ze sebe už nesmyjí.

„Byl to omyl! Panu Fišerovi se moc omlouváme. Velice nás to mrzí. Přejeme mu ještě hodně dlouhých let života,“ pláče nad rozlitým mlékem mluvčí festivalu Uljana Donátová.

Je úplně jedno, že ve Varech byl Richard Gere nebo Jamie Dornan. Bude se vzpomínat na to, že organizátoři zaživa pohřbili českého herce.

A to je odpověď, proč Vary nikdy nebudou jako Cannes. Protože ve Francii jsou profesionálové. Tady jsou amatéři, kteří neumějí rozlišit živé od zesnulých.

Vše o festivalu ve Varech najdete ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články