Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Zase spolu: Muradov je zpátky doma, Bagárová se pochlubila rozkošným snímkem

Zase spolu: Muradov je zpátky doma, Bagárová se pochlubila rozkošným snímkem
Zdroj: Se souhlasem M. Muradova
+ Dalších 6 fotografií
Návrat domů
Po dlouhých třech týdnech se ke svým holkám vrátil MMA zápasník Makhmud Muradov (30). Monika Bagárová (26) čekala s jejich dcerkou Rumií na jeho návrat, bojovník totiž zůstal ve Spojených státech déle, než měl vůbec v plánu. Oba rodiče se společným shledáním pochlubili na Instagramu.

"Táta je doma," pochlubila se rozkošným snímkem Monika Bagárová, které se vrátil Makhmud Muradov ze Spojených států, kam odcestoval kvůli důležitému zápasu.

Bohužel k němu nedošlo, protože měl Muradov pozitivní test na koronavirus a zůstal v karanténě. Podobě na tom byly i holky, Monika i Rumia se nakazily také. Než se mohl zápasník dostat domů, trvalo to o něco déle. Díky online spojení bylo čekání o něco lehčí...

I sám Muradov se pak pochlubil, že je doma s rodinou. Usmíval se navíc od ucha k uchu. "Konečně doma a trochu klidu. Až si zahraju tuhle vikinskou pecku, tak vám ji jako poděkování dám do soutěže a mnou podepsanou," pochlubil se Muradov novou hrou Assassin's Creed Valhalla. Rozhodně se však nevěnoval jen videohrám. Svou rozkošnou půlroční dcerku Rumii ukazoval svým fanouškům v živém vysílání a příznivci se jen rozplývali.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy