Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zase se ztrapnila! Knechtová ze SuperStar vyčetla flamendrovi chybějící pokoru, diváci se jí vysmívají

Katarína Knechtová a Petr Borkovec
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 13 fotografií
Katarína Knechtová (37) je hodně zvláštní postava letošní poroty SuperStar. Na jednu stranu umí být velmi milá a citlivá, někdy ale ulítne tak, že ji začne nenávidět většina diváků. V posledním díle zase řekla něco, kvůli čemu se jí lidé vysmívají.

Katarína dostala od lidí už pořádný sekec za to, že se pouštěla do hodnocení postelových kvalit soutěžícího Tomáše Křížky. Schytala to tak, že to doteď nemůže rozdýchat!

O to legračnější bylo, když se v dalším díle snažila poučovat chodící testosteron Petra Borkovce, který měl být nezodpovědný, popíjet alkohol a zaspat nástup na odjezd na natáčení.

Že byl nesmyslně hysterický Ben Cristovao (30), o tom jsme už psali. A vůbec bylo zbytečně vyhrocené, aby se po mládenci kvůli dvěma pivům vozila celá porota. Katarína tomu ale nasadila korunu.

Nebyla na mladíka zlá, fandí mu a pohledy, které na něj hází, mluví za vše.

Ale i tak byla vtipná. „Víš, co mají všichni největší zpěváci? Jednu důležitou věc, a to je pokora. Zkus nad tím popřemýšlet, dobře?“ radila mládenci, s kterým pak měla rozpravu z očí do očí a nebýt přítomnosti kamery, snad by došlo i k početí, jak se vzájemně balili.

Jejím slovům se ale diváci krutě smějí. „Každý zpěvák má pokoru? To o pokoře mluví ta pravá. Musela jsem se už smát. Hlavně, že v minulém díle ukázala, jakou má pokoru ona. Tvl, ty už raději nemluv,“ kritizuje ji Anet.

„Slova o pokoře od sprosté a arogantní ženské, která si nevidí do pusy a shazuje sebevědomí mladého soutěžícího, to zní jako špatný vtip. Je to stejně legrační, jako by Ben Cristovao tvrdil, že umí zpívat,“ rýpe hned do dvou porotců Tom.

„Vlastně měla pravdu. Velcí zpěváci mívají pokoru. Proto Katarína nikdy velkou zpěvačkou nebude. Krásná je, ale s hlavou je to horší,“ myslí si Martina.

Knechtová kritiku opravdu neunesla. Když pak televize přinesla vystříhané záběry, hned se pohoršovala, že jí lidé scénu s Křížkou vyčítali, aniž by ji viděli. Jenže většina z diváků si dál myslí své. Ve videu totiž vůbec k žádné omluvě nedošlo.

Související články

Další články