Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ZASE PROHRÁLY! Maki odkopla Kiki a teď brečí, že její nová partnerka hraje jako dřevo! Markéto Sluková, tomu se říká KARMA!

Hermannové to vůbec nejde. Ale Sluková si ji vybrala a prosadila. Kolocová
se musí smát…
Zdroj: profimedia.cz, Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Byl to sportovní rozchod desetiletí. Maki zákeřně odkopla Kiki a těšila se, že s novou partnerkou budou v Riu bojovat o zlato. Jenže plážová volejbalistka Bára Hermannová zatím kazí, na co sáhne. Markéta Sluková je z ní nešťastná a brečí do novin. Nově složený pár zatím jde od porážky k porážce. A jestli v něčem vynikají, tak je to fňukání a hledání výmluv. Pokud se rychle neseberou, skončí pro ně olympiáda ostudou.

Všichni si pořád pamatujeme, jak Markéta Sluková po dohodě s trenérem (a životním partnerem) Simonem Nauschem spáchali neskutečný podraz na Kristýnu Kolocovou, když jí oznámili, že s ní už nepočítají.

Maki pořád mlžila, že hledá ideální partnerku pro olympiádu v Riu a že Kolocová na to nestačí. Ve skutečnosti Kristýna Kolocová nemohla s hlavním důvodem nic dělat – prostě tolik nevyrostla a při hře na síti má limity. Sluková proto chtěla k sobě někoho, kdo je vysoký – psali jsme ZDE.

A tak si Sluková pro Rio vybrala Báru Hermannovou. Fanoušci na sociálních sítích se shodují, že nově utvořenému páru se fandí dost špatně. Na jedné straně Sluková a Hermannová bojují za Česko, na straně druhé je Sluková pro většinu fanoušků plážového volejbalu zrádkyně, která hodila Kolocovou přes palubu. A fanoušci, kteří Slukovou nemilují, se nyní musí smát.

Nově utvořený pár totiž zatím v Riu ze dvou zápasů předvedl dvě porážky. A také holky předvedly řadu výmluv. Nejprve naznačovaly, že je poškodil rozhodčí, nyní zase Sluková tvrdí, že na kurtu to divně svítí…

Nejvtipnější je, že Sluková začíná kritizovat Hermannovou, kterou si pro Rio vybrala. Pojďme se na výkony a výmluvy dua Sluková – Hermannová podívat podrobně.

V prvním zápase Češky podlehly brazilské dvojici Barbaře a Agathě. V rozhodujícím setu si Češky chtěly vzít na pomoc video a nechat sporný moment přezkoumat. Na takové rozhodnutí mají 5 vteřin. Jenže Češky časový limit překročily. A pak brečely, že rozhodčí byl proti nim. Nebyl. Pokud je v pravidlech, že limit je 5 vteřin, tak je to prostě 5 vteřin. Kdyby rozhodčí povolil video po uplynutí tohoto limitu, udělal by chybu. On ale rozhodl správně, i když se Sluková vztekala jako malá holka.

„Člověku v emocích nedocvakne, že má nárok na video, protože jde o novou věc. Je to škoda, kdybychom to zkusily o pár vteřin dřív… Víme, že příště se musíme vztekat okamžitě,“ poznamenala po zápase Sluková. Markéto, jste profesionálky a máte znát pravidla. Vše ostatní je jen trapný brekot.

Přišel druhý zápas a druhá porážka. Španělská dvojice Elsa a Liliana nedala Češkám čuchnout a spláchla je 2:0 na sety. A Sluková začala zase fňukat a mezi řádky připustila, že Bára Hermannová neskutečně kazí. Což má bohužel pravdu.

Kolegové z deníku Sport se Hermannové ptali, zda na ni dolehla atmosféra velkého turnaje. „Tak je to jiný turnaj a jiný tlak… pardon,“ sdělila Bára a začal se jí klepat hlas. Slova se ujala Sluková: „Ono když člověk hraje blbě, přičemž na něj kouká tolik lidí a on přitom chce hrát dobře, tak je to těžké. Bára umí hrát výborný volejbal, ale když jste pod tlakem a soupeř vám nedá vydechnout, je to hrozně fyzicky i psychicky náročné. Není to ale ostuda. Stalo se to tu i výrazně zkušenějším chlapům a ženským.“ A pak ještě Sluková dodala: „Možná je tam jiná reakce, ohledně toho umělého osvětlení a jak se podává na dlouhou vzdálenost, míč občas zmizí v těch světlech, ale to by nám nemělo výrazně vadit.“

Takže Bára hraje blbě, míč mizí kvůli osvětlení, vše je prostě špatně… Tak vypadá olympijský turnaj podle Slukové. Hm. Co dodat. Snad jen to, že na olympiádě je také Kiki.

Kolocová zápasy plážového volejbalu komentuje pro Českou televizi. Snaží se být objektivní, ale do hlavy jí nikdo nevidí. Bude českému páru fandit i v posledním zápase ve skupině? Sluková a Hermannová musí porazit duo Argentinek Gallayová – Klugová, jinak olympiáda skončí ostudou. A vzhledem k tomu, že Hermannová zatím připomíná uzlík vyplašených nervů a Sluková nervózní dračici, bude to opravdu hodně těžké.

Související články

Další články