Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zase prohrál: Jenže Filip Grznár dostal další hlavní zápas! A slibuje…

+ Dalších 10 fotografií
Oblíbený youtuber a kulturista Filip Grznár (33) se před několika dny postavil do oktagonu v bojové disciplíně zvané MMA - tedy smíšená bojová umění. A i když si na svého soupeře hodně věřil, rozhodčí zápas ukončil předčasně. Grznár si odnesl další porážku, ale v žádném případě ostudu. Redakci eXtra.cz poskytl exkluzivní vyjádření, a navíc svěřil, že ho čeká další hlavní zápas. V něm si chce rozhodně vylepšit zápornou bilanci.

Grznár se postavil do zápasnické klece proti ústeckému kickboxerovi a karatistovi Michalu Řehákovi. Byla to bitva, která zprvu pro youtubera vypadala nadějně, ale nakonec po spršce ran, kdy skončil na zemi, rozhodčí zápas ukončil v prvním kole. „Do zápasu jsem šel s vědomím, že nesmím prohrát, jinak je konec. Nedostanu další zápas a můžu se jít zabít. Nic na přípravě jsem nepodcenil, trénoval dvakrát denně a nakonec se mi podařilo udělat i fyzičku,“ začal popisovat pro eXtra.cz Grznár.

„Řehák byl dobrý soupeř, ale věděl jsem, že na něj mám. Předvedl jsem podle mého názoru dobrý zápas a zavřel haterům ústa. Prohrál jsem, to je pravda, ale předvedli jsme oba dobrý výkon. Hned mi byl nabídnut další velký zápas. A lidi mě uvidí ještě připravenějšího, než jsem teď. Beru to hodně vážně a makám na chybách. A pokud jde o peníze? Za další zápas dostanu ještě víc než za ten s Řehákem,“ dodal Grznár, který slibuje, že v příštím zápase se stane vítězem.

Související články

Další články