Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Zase alimenty, zase Řepka. Soud řeší spory s bývalou manželkou Renatou

+ Další 3 fotografie
Soud
Fotbalistu Tomáše Řepku (45) čekalo další soudní stání. Tentokrát se řešil dluh na výživném na děti z prvního manželství. Dluh se podle webu idnes.cz vyšplhal na více než milion korun.

Fotbalista Tomáš Řepka (45) se u soudu potkal s bývalou manželkou Renatou. Známý fotbalista měl po rozvodu s manželkou Renatou v roce 2012 na děti platit 131 tisíc měsíčně. Od května 2015 do září 2018 s výjimkou několika měsíců peníze ale neposílal, ani když mu snížili alimenty na 25 tisíc měsíčně na každého z potomků, stojí na webu idnes.cz.

Tomáš Řepka uvedl, že nic nemá. „Nemám nic. První manželce zůstal byt za 15 milionů, chalupa za tři miliony. Moje majetkové poměry nejsou žádné. Úspory jsou fuč. Příjmy teď nemám. Před měsícem jsem byl na úřadu práce, řekli mi, že pro mě žádné zařazení nemají. Nemám žádnou praxi. Celej život jsem kopal jenom fotbal, nic jiného neumím. Výdělek z knih byl minimální, téměř všechno sebrali exekutoři,“ uvedl u soudu Řepka.

Paní Renata u soudu uvedla, že rodinu táhne sama. „Momentálně mám dluh asi 160 tisíc korun. Všechno táhnu sama. Syn studuje na gymnáziu, hraje fotbal. Musím mu kupovat sportovní vybavení, třeba dvoje kopačky ročně,“ uvedla Renata Řepková.

U pražského soudu dnes rozhodnutí nepadlo, spor o alimenty tak bude pokračovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články