Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zásadní zvrat! První zprávy z JIPky o stavu Hany Krampolové z nemocnice v Tunisku

Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
zlom
Stav manželky herce Jiřího Krampola (80) Hanky Krampolové (57) byl ve čtvrtek velmi vážný a musela v Tunisku, kde je s finalisty soutěže Muž roku 2019, náhle do nemocnice. Reportéři eXtra.cz, kteří jsou na místě, zjistili, že Hanka ležela na jednotce intenzivní péče na soukromé klinice ve městě Sousse. Její stav se ale rapidně změnil. Pomohly jí infuze, které jí lékaři zavedli. První zprávy z nemocnice jsou tak dobré.

Hanka podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, už ve čtvrtek večer trpěla zdravotními problémy. Reportéři eXtra.cz jsou na místě, kde se koná soustředění Muž roku 2019 a manželé Krampolovi byli pozváni… „Měla nechutenství a bylo jí hodně špatně. V tuto chvíli je na kapačkách. Leží na soukromé klinice ve městě Sousse, kde jí provádějí různá vyšetření,“ byly prvotní informace, které reportéři eXtra.cz v den její hospitalizace zjistili. Vše se ale v dobré obrátilo. „Má vynikající péči a vynikající zázemí. Lékaři už mají výsledky různých vyšetření,“ řekl eXtra.cz David Novotný, ředitel soutěže Muž roku.

„Hanka se má dobře, během dvou dnů by měla být propuštěna. Už má chuť k jídlu, k obědu měla špagety a dokonce pila i kávu. Je stále na jednotce intenzivní péče, ale bude převezena. Má se dobře a vynadala mi, proč jsme ji tam umístili,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol, který v sobotu za svou manželkou byl. Podle všeho šlo o nechutenství a střevní problémy.

Hanka je na tom celkově prý mnohem lépe a brzy by ji měli propustit. „Za Hankou jsem byla a viděla ji osobně. Vypadá výborně. Prý se těší na koupání v moři,“ řekla eXtra.cz ředitelka cestovní kanceláře Fantasy Travel Šárka Holakovská.

Související články

Další články