Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zásadní změna v soutěži Peče celá země: Jeden z porotců nečekaně oznámil svůj konec

Peče celá země.
Zdroj: Česká televize
+ Další 3 fotografie
Peče celá země
Porotkyně Mirka van Gils Slavíková, která neodmyslitelně patří k pořadu Peče celá země, oznámila v soutěži svůj konec. V té honotila výtvory soutěžících s Josefem Maršálkem. Jak Mirka van Gils Slavíková uvedla, chce se posunout dál.

„Je čas posunout se dál. Bylo mi ctí být u startu české verze show Peče celá země,“ řekla Mirka van Gils Slavíková Jak uvedla Česká televize, cukrářka a držitelka francouzského titulu Professeur en Sucre d'Artale v pořadu ale nekončí úplně. Zůstane v něm totiž jako poradkyně.

Bez své parťačky se tak bude muset obejít Josef Maršálek. „Děkuju za možnost být u toho, společně s Mirkou jsme nastavili laťku hodně vysoko. I díky ní bylo těch prvních deset epizod barevných a připravených ukázat, že pečení se není třeba bát. Věřím, že se nám opět podaří nachystat něco unikátního, co přinese nové výzvy a příležitosti. Nakonec to ale stejně bude o dvanácti finalistech a divácích, kteří se sladkého doufám ještě nepřejedli a budou s námi nadále péct,“ řekl Maršálek.

Mirka v soutěži Peče celá země skončila po první desetidílné sérii. Kdo známou cukrářku v pozici porotkyně nahradí, zatím není známo. Druhá řada zatím nabírá účastníky, natáčet by se mělo začít až příští rok.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy