Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zásadní rozhodnutí krále MMA Vémoly! Co říká o přestupu roku?

+ Dalších 22 fotografií
MMA
Karlos Vémola, který byl zápasníkem organizace XFN už více než rok, oznámil svým fanouškům šokující novinku. Nastoupí totiž ke konkurenční organizaci Oktagon a své rozhodnutí už určitě nehodlá přehodnocovat. Co za jeho přestupem stojí?

Karlos Vémola je českou legendou MMA. Více než rok byl zápasníkem organizace XFN a proto všechny šokovalo, když oznámil svůj přestup do Oktagonu. Během doby, kterou strávil v XFN zažil spoustu nezapomenutelných momentů a jeho fanoušky nepochybně zajímá, co za jeho přechodem stojí. Ani o tom se Karlos nebál mluvit.

Přechod Vémoly je pro XFN citelnou ránou, byl totiž největší hvězdou této organizace. Terminátor se pro server isport.cz vyjádřil, že za jeho rozhodnutím stojí především přístup organizace a nedohody s XFN. Celou verzi jeho pohledu však nechce zveřejňovat, dokud organizace nezveřejní tu svou, na kterou chce zareagovat.

Ondřej Novotný, promotér Oktagonu, se o přestupu Karlose Vémoly pro isport.cz také vyjádřil. „Karlos měl zájem jít do naší organizace a my jsme měli zájem o něj, takže jsme se domluvili. XFN má problémy, ať už reálné nebo nereálné, to já nemůžu posoudit. Moje starost je, že když za mnou přijde bojovník, nebo se ukáže šance, abych toho využil ve prospěch své organizace,“ sdělil serveru.

Karlos dodal, že ve spolupráci s organizací XFN už neviděl společnou budoucnost. Své věrné fanoušky ale určitě nezklamal a budou se těšit, jak se mu bude v Oktagonu dařit.

Mohlo by vás zajímat

Další články