Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zásadní role ve Špindlu 2: Roman Skamene prozradil, že nevěděl, co natáčí

+ Dalších 9 fotografií
špindl
„Kocovina je jako kobra. Abys přežil, nesmíš dělat zbytečný pohyby,“ říká Roman Skamene (65) ve filmu Špindl 2. Tato věta rozesmála spoustu diváků a je to jedna z mála, které herec z celého scénáře znal. Pro eXtra.cz prozradil, jaké chvíle pro něj byly během natáčení nejtěžší a také to, jak málo se na něj připravoval.

Roman Skamene je výborný herec, který má na kontě nespočet filmových i seriálových rolí. Proto by jen málokdo řekl, jak málo se vlastně na natáčení připravuje. Reportérovi eXtra.cz prozradil, že o tom, že natáčí zimní komedii, se dozvěděl až na placu Špindlu 2 Je ale vidět, že je skutečný profesionál, nejtěžší chvíle pro něj totiž nastala ještě před první klapkou.

Skamene je zcela upřímný. „No, v podstatě že to je komedie a že to je o horách a tak, jsem se dozvěděl až ve Špindlu. Já jsem scénář nečetl a odehrál jsem jenom roli, kterou jsem dostal. Já se přiznávám k drastickým věcem, protože každý si řekne, že herec to musí studovat, ale já vůbec nečtu scénáře, já si přečtu vždycky jenom tu roli, kterou hraju a jenom ty obrazy, kde jsem vidět a kde se pohybuji,“ přiznal herec.

Nejtěžší na natáčení pro Skamene bylo ranní vstávání při odjezdu. „Nejhorší moment byl, když mi řekli, že ve 4 odjíždíme z Prahy. Jinak jsem byl naprosto nadšený,“ vysvětlil herec. I vstávání pro něj ale bylo náročné z určitého důvodu. Proč musel vstávat v době, kdy jdou jiní spát? Vše prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz.

Související články

Další články