Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Zásadní role ve Špindlu 2: Roman Skamene prozradil, že nevěděl, co natáčí

+ Dalších 10 fotografií
„Kocovina je jako kobra. Abys přežil, nesmíš dělat zbytečný pohyby,“ říká Roman Skamene (65) ve filmu Špindl 2. Tato věta rozesmála spoustu diváků a je to jedna z mála, které herec z celého scénáře znal. Pro eXtra.cz prozradil, jaké chvíle pro něj byly během natáčení nejtěžší a také to, jak málo se na něj připravoval.

Roman Skamene je výborný herec, který má na kontě nespočet filmových i seriálových rolí. Proto by jen málokdo řekl, jak málo se vlastně na natáčení připravuje. Reportérovi eXtra.cz prozradil, že o tom, že natáčí zimní komedii, se dozvěděl až na placu Špindlu 2. Je ale vidět, že je skutečný profesionál, nejtěžší chvíle pro něj totiž nastala ještě před první klapkou.

Skamene je zcela upřímný. „No, v podstatě že to je komedie a že to je o horách a tak, jsem se dozvěděl až ve Špindlu. Já jsem scénář nečetl a odehrál jsem jenom roli, kterou jsem dostal. Já se přiznávám k drastickým věcem, protože každý si řekne, že herec to musí studovat, ale já vůbec nečtu scénáře, já si přečtu vždycky jenom tu roli, kterou hraju a jenom ty obrazy, kde jsem vidět a kde se pohybuji,“ přiznal herec.

Nejtěžší na natáčení pro Skamene bylo ranní vstávání při odjezdu. „Nejhorší moment byl, když mi řekli, že ve 4 odjíždíme z Prahy. Jinak jsem byl naprosto nadšený,“ vysvětlil herec. I vstávání pro něj ale bylo náročné z určitého důvodu. Proč musel vstávat v době, kdy jdou jiní spát? Vše prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz.

Související články

Další články