Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zásadní prozření v Ulici: Nevěrník Maléř balancuje na tenkém ledě mezi manželkou a milenkou

Zásadní prozření v Ulici: Nevěrník Maléř balancuje na tenkém ledě mezi manželkou a milenkou
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 10 fotografií
ulice
Už začalo pomalu vypadat, že trojúhelník mezi Martinem Maléřem, Veronikou Maléřovou a číšnicí Šárkou je u konce. Na nové díly nekonečného seriálu Ulice se mohou diváci těšit v polovině srpna a dočkají se spousty zvratů. Rozina Maléřová do toho praštila s Victorem a stačila jedna svatba a Martin Maléř si po boku své stále ještě ženy Veroniky Maléřové začíná uvědomovat spoustu věcí. Milenka a nová přítelkyně Šárka možná od vztahu s Maléřem očekávala něco jiného. Jak tohle nakonec dopadne?

Martinova přílišná angažovanost v bývalé rodině a čas strávený u Veroniky na úkor společných aktivit se Šárce časem začal zajídat. Zpočátku měl nevěrník Martin oči jenom pro Šárku a věnoval se jí, co nejvíce mohl.

Jakmile si ale Šárka pomalu vydobyla, že se k ní Martin přestěhuje, otec dvou dětí začal pociťovat, že své rodině něco dluží. Martin je u své bývalé partnerky Veroniky Maléřové hodně často a Šárka si začíná uvědomovat, že od vztahu s Martinem očekávala možná trochu něco jiného.

Martinovým pochybnostem nepřidá ani svatba jeho jediné dcery Roziny, která si vzala Victora. Svatby se zúčastnila hrstka přátel a také nejbližší rodina, do níž samozřejmě spadá Veronika. Martin byl sice pyšný otec, ale Veroniku nemůže vyhnat z hlavy.

Na druhou stranu uvažuje, že by možná mohl založit rodinu se Šárkou. Do jejich vztahu ale zasáhne někdo třetí. Kdo to bude a v čem bude Rozinina a Victorova svatba zlomová? Vztah Veroniky a Martina projde na svatbě jejich dcery zásadní očistou.

Bude Patrik dál bojovat o Veroničino srdce? Dostane Šárka konečně vše, po čem touží? Veronika se bude po dlouhé nemoci konečně vracet do Gábinina salonu, který aktuálně vede nevyzpytatelná Milena Pumrová. Najdou si k sobě ty dvě cestu?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy