Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zásadní otázka: Je dobré dát mu na prvním rande?

Ano? Nebo raději ne?
Zdroj: archiv
Tak jak to vidíte, je dobré vyspat se s mužem vašich snů hned na první schůzce? Není něco málo pravdy na tom, že čím déle budu dělat drahoty, tím víc si mě bude vážit? Nebo naopak rovnou uvidím, jestli má další schůzka vůbec cenu?

Je to otázka vskutku komplikovaná. Sto lidí, sto názorů a asi nenalezneme jen jednu správnou odpověď. Přesto se ve společnosti traduje spíš názor, že žena by měla znát svou hodnotu, a tím pádem by měla být zdrženlivá a „čistá“, aby si o ní nezačal muž myslet, že je „děvka“ a dá každému. Není to ale zastaralý názor, který stejně mladá společnost neuznává?

Druhou možností je si užít hned na prvním rande anebo, v některých případech, se nějakým kinem, kafem ani večeří nezabývat a rovnu na to vlítnout. Jde sice o méně romantickou pohádku, kterou svým dětem asi vyprávět nebudete, ale užijete si žhavou noc, a kdo ví, možná právě sex odstartuje skvělý partnerský život.

V této situaci musíte být ovšem připravená na dvě úskalí. První problém může nastat v okamžiku, kdy bude samotný sex naprosto strašný, a tím pádem jste přišla o již zmíněnou možnost kina, kávy, večeře, kde jste mohla zaujmout svou povahou. Nebezpečí číslo dvě bych viděla v tzv. mužské logice. Bylo by fajn, kdybyste se nestala získanou trofejí, o kterou po výhře ovšem už nikdo nemá zájem.

Je tedy patrné, že problematika prvního sexu není žádnou jednoduchou situací, a tak bude nejlepší, když se bude každý řídit svou vlastní intuicí a pocitem. Vyhne se tím alespoň výčitkám, že se nezachoval jinak. Chlapi jsou v těchto situacích oslové, a tak lze tvrdit, že čím déle je napínáme, tím víc nás chtějí. Stojí to ovšem za to? Stejně mu jednoho krásného dne „roztáhnete“ a on dostane to, po čem toužil. Tak proč se kontrolovat, trápit a zakazovat si něco, na co mám sama chuť?

Dobré by ovšem bylo zachovat si svou tvář, ať už se stane cokoliv, a nebýt přehnaně rozdávačná ani frigidní. Místo toho, abyste přemýšlela nad tím, jestli začít vztah sexem, bude fajn, když si pravidla hry upravíte a budete si dělat to, co se vám zrovna zachce. Pokud to nevyjde, buďte si jistá, že jste nepřišla o nic víc než o chlapa, kterých po světě běhají stejně tisíce. Je jasné, že ať už mu na prvním rande dáte, či nikoliv, váš názor bude po této zkušenosti jistě pevnější a ucelenější.

Související články

Další články