Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Zásadní operace Zdeňka (34) z Výměny! Po tragické nehodě mu UŘÍZLI NOHY, ale zranění má víc

+ Dalších 30 fotografií
Ohromné neštěstí
Po tragické bouračce skončil Zdeněk (34) z Výměny manželek v nemocnici v brněnských Bohunicích. Přepravili ho tam vrtulníkem, udržovali v umělém spánku a museli mu amputovat obě nohy. Ve čtvrtek však čekala partnera Dity (38) a tátu Vojty (5) další operace. Má totiž ještě polámaná žebra a rozbitou hlavu.

Přišel o obě nohy, má polámaná žebra a rozbitou hlavu. Jak jsme na eXtra.cz již informovali, následky drsné bouračky jsou pro Zdeňka (34) z Výměny manželek tragické. Jedinou dobrou zprávou je, že po nárazu do kamionu neochrnul.

Nehoda se stala v pondělí po osmé hodině večer na dálnici D2. Řidič kamionu Zdeněk jel směrem na Bratislavu. Kvůli jiné srážce dvou vozů se tam vytvořila kolona, které si bohužel všiml příliš pozdě.

Zdeněk leží v nemocnici v brněnských Bohunicích. Tam ho podle jeho partnerky Dity (38) ve čtvrtek znovu operovali. „Stále nemá vyhráno. Čeká ho další operace. Lékaři budou také zjišťovat, jestli je všechno tak, jak má. Jestli mu ty nohy nebudou muset ještě zkrátit. Kromě těch nohou má polámaná žebra, rozbitou hlavu, ale naštěstí není ochrnutý. Vše funguje, jak má,“ řekla před operací televizi Nova.

Vzhledem k lékařskému tajemství se výsledky operace nedostaly na povrch. Pevně však věříme, že Zdeňkovi jedině pomohla. Existuje ale i horší scénář, protože Dita nevěděla, zda doktoři nebudou muset Zdeňkovi amputované nohy ještě zkrátit.

Mohlo by vás zajímat

Další články