Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zásadní obrat v péči o Rozárku: Agáta Hanychová jásá, Jaromír Soukup ostrouhal

Vztahy mezi ex partnery jsou na bodě mrazu.
Zdroj: Se souhlasem Clash of the Stars/Renata Bušková/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 17 fotografií
RODIČOVSTVÍ

Nekonečná válka ohledně péče o dítě pokračuje. Jaromír Soukup (54) se nechal slyšet, že bude chtít plnou „střídavku“, už se ale nepochlubil tím, jak moc to souvisí se situací, že podle důvěryhodných informací eXtra.cz poměrně nedávno projel další soudní spor se svou ex Agátou Hanychovou (38). Ta je nyní šťastná – holčičku má v útlém věku, kdy jsou děti na matkách závislé, mnohem víc než její otec. Doteď tomu bylo naopak.

Agáta Hanychová má radost

„Proč Jaromír Soukup v poslední době zuří a posílá na matku svého dítěte i policajty? Je očividně zoufalý z toho, jak se mu vedlo u soudu. Doteď měl malou v pondělí, ve středu, v pátek a jeden den o víkendu, měl tedy nebývalé čtyři dny v týdnu. Víc než matka, sdělil eXtra.cz důvěryhodný zdroj z justice.

Paní Hanychová ovšem podala odvolání proti rozhodnutí prvoinstančního soudu a nadřízený soud s ohledem na věk a zájmy dítěte styk s otcem upravil,“ pokračuje.


Změna: Jaromír méně, Agáta více času s Rozárkou

„Soud to změnil tak, že nyní má tatínek malou v péči úterky, čtvrtky a jeden víkend za čtrnáct dní. Zbytek matka,“ tvrdí zdroj, jehož informace se v minulosti opakovaně potvrdily, tak není důvod mu nevěřit.

„Běsnění“ Jaromíra Soukupa v posledních dnech tedy konečně odhalilo příčinu. Proto chce opět k soudu, opět změnit styk s dítětem. Bude se tam snažit tvrdit, že když má dítě matka na čtyři dny, které ona nakonec stráví v Paříží místo s Rozárkou, že bude lepší plná střídavá péče. Ovšem jednorázová dovolená matky, když zajistila profi péči o malou, není nic, co by měnilo situaci, jak naznačil již dříve pro eXtra.cz advokát.To samé si myslí náš zdroj ze soudních kruhů.

„Je ovšem otázkou, jestli tohle je v zájmu dítěte. Divím se, že mu to jeho advokát nevymluví. Pokud není matka asociální, soudy v tomto věku na tohle přistupují ne úplně rády,“ doplnil náš informátor.

Video s kritikou Jaromíra Soukupa:


Buď jak buď, tahle dvojice z kolotoče soudních přestřelek jen tak nevyjde… Což ostatně řekl i sám Soukup ve svém pořadu VIP svět. “Jak je o mně známo, když chce se mnou někdo orat nebo něco dělat po zlém, tak to se mnou úplně nepůjde, takže to zcela evidentně mezi mnou a paní Dopitovou, panem Dopitou křísat bude dál,” prohlásil.


Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy