Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Zárubovy problémy s hlasem: Stihne se do utkání se Švédy vykurýrovat?

Robert Záruba: Obrovské problémy s hlasem
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
hokej

Sportovní komentátor Robert Záruba (54) v současnosti řeší hlasovou indispozici. To bylo vidět už při sobotním zápase českého hokejového týmu proti Velké Británii. Záruba přenos statečně odmoderoval až do konce. Jeho další komentátorská účast při televizních přenosech je však značně nejistá. Komentátor se k tomu vyjádřil na Twitteru.  

Kdo sledoval sobotní první zápas české hokejové reprezentace na mistrovství světa ve Finsku proti Velké Británii, jistě si všiml, že komentátor Robert Záruba chraptěl a jeho hlasový projev tím byl značně poznamenán.

Hektická příprava a 6 zápasů denně si vybraly svou daň

Později se k tomu komentátor sám vyjádřil na Twitteru: "Není mi dobře, podrobnosti teď nebudu rozvádět. Podílí se na tom i ten první víkend se 6 zápasy denně po dost hektické přípravě celého projektu. Tomáš Jílek odjel podle plánu do Helsinek, abychom se vyhnuli tomu, aby jedna dvojice komentovala 3 zápasy denně. Díky za pochopení," uvedl oblíbený matador hokejových přenosů.

"A omlouvám se, hlasivky mi to chytlo někde během včerejší cesty z Helsinek do Tampere. Ale víc opravdu ten složitý čas příprav programu - to se těžko vysvětluje. Stává se mi to už celkem pravidelně jednou za rok. Únava hlasivkových svalů," popsal Záruba svou aktuální kondici.

Místo Záruby tak museli zaskočit jeho komentátorští kolegové. "Jak se to říká? Nasadit montérky a fáráme! Dneska nás s Milanem Antošem čeká výzva: tři utkání za sebou a šichta (počítáno bez přípravy) v rozmezí 11:45-22:45. Kde je agentura Dobrý den Pelhřimov?" napsal rovněž na Twitteru komentátor Ondřej Zamazal.

Jak dlouho bude Záruba indisponován, není jasné. Na Twitteru však podotkl, že už se cítí lépe. Možnost jeho komentátorské účasti při dnešním zápase českého týmu se Švédskem tak stále není vyloučena.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy