Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zarputilá blondýnka, která touží po Jardovi Jágrovi: Žhavé pozdravy v bikinách

+ Dalších 17 fotografií
Chce Jardu
Když se Jaromír Jágr (47) rozešel s Veronikou Kopřivovou (28), zaujal a okouzlil paní Danu z Německa. Ta by nejraději práskla do bot, přeběhla kopečky a usadila se v Kladně. Legendárnímu hokejistovi poslala přes Instagram nabídku, aby to s ní dal dohromady. Nezadaný Jarda se zatím neozval, a tak paní Dana alespoň pozdravila z prosluněné Mallorky.

„Pěkný pozdrav z Mallorky čtenářům eXtra.cz,“ vzkázala ze španělského ostrova paní Dana a není pochyb, že chtěla zaujmout i zrak svého idola Jardy Jágra (47). Hokejista už několik týdnů dělá mrtvého brouka a na nabídku Slovenky žijící v Německu dosud neodpověděl. Ta je přitom přesvědčená, že by se s ní měl nejlépe na světě.

Paní Dana moc dobře ví, co od života chce, a pro Jardu by byla po plejádě modelek a striptérek vítaným osvěžením. Vůbec jí totiž nejde o peníze. „Já jich mám dost, jsem soběstačná. Všechno, co mám, jsem si sama vybudovala,“ svěřila eXtra.cz už dřív.

„Je to atraktivní muž, velmi sympatický sportovec, tak proč ne? Věkově to pasuje, řekla bych. Se mnou se navíc dá bavit o spoustě věcech. Zpočátku bych se s ním ale asi bavila hlavně o hokeji," má jasno paní Dana, která stále doufá, že by si Jágrovu pozornost mohla získat.

Tak třeba to tentokrát konečně klapne!

Mohlo by vás zajímat

Další články